Ana Sayfa | Reklam | Sitene Ekle | Künye | İletişim | Arşiv | Gizlilik Sözleşmesi (Privacy Policy) | Site Haritası | RSS
Foto Galeri Video Galeri Yazarlar Konuk Yazarlar İletişim
21 Kasım 2017 Salı
GÜNDEM ASAYİŞ SİYASET KARADENİZ EĞİTİM EKONOMİ KÜLTÜR SANAT DÜNYA ÇEVRE SAĞLIK SPOR GENEL

Başkan Taşçı: Atakum´da AK Belediyeciliğin farkını ortaya koyduk

Başkan Taşçı: Atakum´da AK Belediyeciliğin farkını ortaya koyduk

AK Parti Atakum İlçe Danışma Toplantısına katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum’da, teşkilat ve belediye işbirliğiyle AK Belediyeciliğin farkını ortaya koyduk” dedi.


AK Parti Atakum İlçe Danışma Toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. AK Parti Atakum İlçe Teşkilatının tam kadro katıldığı toplantıda, belediye projeleri ve teşkilat çalışmaları masaya yatırıldı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Teşkilat ve belediye işbirliğinin en güzel örneklerini ilçemizde sergiliyoruz. Bu birliktelikten hareketle, AK Belediyeciliğin farkını açık ve net bir şekilde ortaya koyuyoruz” şeklinde konuştu.

‘ATAKUM DEĞİŞİYOR, GELİŞİYOR..’
Atakum İlçesinde, yerel yönetimler noktasında köklü değişimlerin yaşandığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, gerçekleştirilen AK Parti Atakum İlçe Danışma Toplantısında, bu değişim sürecini değerlendirdi. Atakum İlçesinin, Türkiye’nin parlayan yıldızı olduğunu ifade eden Başkan Taşçı, “İlçemiz her geçen gün daha da değişi, daha da gelişiyor. Atakum Belediyesi olarak bu anlamda büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Hayata geçirdiğimiz projeler, gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, Atakum İlçesinin geleceğini inşa ediyoruz. İnanıyoruz ki bu performans ışığında, daha birçok önemli projeyi hep birlikte hayata geçireceğiz” dedi.

AK ATAKUM’DA BİRLİK VE BERABERLİK VAR
AK Parti Atakum İlçe Teşkilatı ile sağladıkları birlik ve beraberlikten bahseden Başkan Taşçı, “Teşkilatımız ile tam bir uyum halinde çalışıyoruz. Ortak akıl ile hareket ediyor, teşkilatımızın da önemli fikirlerinden faydalanarak, her kesimin takdirini toplayan işlere imza atıyoruz. Teşkilatımız ile sağladığımız birlik ve beraberlikten aldığımız güçle, AK Belediyecilik anlayışını açık ve net bir şekilde ortaya koyuyoruz. Aramıza fitne ve fesatı sokmamaya özen gösteriyoruz. Zira bizim derdimiz, ilçemizi en iyi hizmetlerle buluşturmak, AK Parti’nin belediyecilik anlayışıyla, daha güzel yarınlara koşmaktır. Bu anlamda AK Parti Atakum İlçe Teşkilatımızda görev yapan dava ve yol arkadaşlarımıza bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

‘ATAKUM ÖRNEK OLUYOR’
AK Parti İl Başkan Yardımcısı İsmail Hut ise konuşmasında, Atakum Belediyesi ve AK Parti Atakum İlçe Teşkilatının uyumlu çalışmasından dolayı duyduğu memnuniyete dikkat çekti. İl Başkan Yardımcısı Hut, “AK Kadroların tek amacı, halkına en iyi hizmeti sunmak, yaşadığın kent başta olmak üzere, ülkemize faydalı olmaktır. Bu düşünce, beraberinde AK Belediyecilik anlayışını ülkemize kazandırmıştır. Bunun en güzel örneklerinden birisini de Atakum İlçesinde görüyoruz. Bu birlik ve beraberlik içerisinde, bölgenin önemli yaşam merkezi olan Atakum İlçesi, her geçen yeni projelerle ve birbirinden önemli çalışmalarla, daha da güzelleşiyor” diye konuştu.

‘TEŞKİLAT VE BELEDİYE UYUMU’
AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy da yaptığı konuşmada, ilçe teşkilatı ve belediye arasındaki güçlü bağa dikkat çekerek, “AK Parti Atakum ailesi olarak hem teşkilatlarımız hem de belediyemiz, uyum içerisinde çalışıyor. Bu uyumu, kimsenin bozmasına müsaade etmiyoruz. Bir olup, birlik olup, ilçemizin geleceği için mücadele eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya ve teşkilatımızın her kademesinde görev yapan değerli dava arkadaşlarımıza, bu güçlü birliktelik için teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve teşkilat mensupları projeler, çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulundu. Başkan Taşçı, önümüzdeki süreçte hayata geçirmeyi planladığı projeleri detaylarıyla anlattı.

SAMSUN HABER HATTI
Yorumlar yükleniyor...
YAZARLAR
İlknurYAMAK İlknur YAMAK
Çiftlik´in gri, ruhsuz binaları dökülüyor
ŞenolÇAKIR Şenol ÇAKIR
Siz kimi okşatıyorsunuz?
Prof. Dr. FundaELMACIOĞLU Prof. Dr. Funda ELMACIOĞLU
Vücutta tuz kaybı hayatı tehdit eder
Prof. Dr. HakanALTINTAŞ Prof. Dr. Hakan ALTINTAŞ
Akademik Yapıdaki İllegal Terör Örgütleriyle Mücadelede Yöntem Önerisi –II
Prof.Dr. İsrafilBALCI Prof.Dr. İsrafil BALCI
´Muhammed´ filmi üzerine
Doç.Dr. HasanAYDIN Doç.Dr. Hasan AYDIN
Neleri Başaramadık?
Prof. Dr. KemalARI Prof. Dr. Kemal ARI
Türkçe´nin diriliş hamleleri
FundaÖZYURT Funda ÖZYURT
Bu hikaye tipik bir Anadolu höyüğünün sıra dışı hikâyesidir
Cüneyt MUMCU Cüneyt  MUMCU
Araf'ta kalan ruhlara ne olur?
Dr. YavuzDİZDAR Dr. Yavuz DİZDAR
Kokoreç neden çok kıymetlidir?
Tüm Yazarlarımız
RÖPORTAJLAR
Samsun´un efsane ismi: Yıldıray Çınar
Diğer Röportajlar  
Takip Et:
EN ÇOK OKUNANLAR
Bugün Dün Bu Hafta Bu Ay
SON YORUMLANANLAR
» Samsun´da silahlı saldırıya uğrayan Doğan Kılınç hayatını kaybetti
» Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı emekliliğini istedi
» Terme ilçesinin yeni imar planı askıya çıktı
» Samsunlu emekli özel harekat polisi yanarak hayatını kaybetti
» Samsun´da korkunç ölüm: Otobüsün sürüklediği Yazgı Önal hayatını kaybetti
» Diyarbakır´da Özel Harekat Polisi Ahmet Alp Taşdemir şehit oldu, 9 polis yaralandı
» Akaryakıta zam geldikçe KDV de artıyor
» Samsun´da üzerinden traktör geçen İbrahim Altun hayatını kaybetti
» Samsun´da Cinayet: Serdal Göktaş, silahlı saldırıda öldürüldü
» TMMOB Samsun İl Koordinasyon Kurulu: Lojistik Köy Projesi hukuka aykırı
KONUK YAZARLAR
BAYRAKTAROĞLU   Kağan  BAYRAKTAROĞLU
"Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz..."
Diğer Konuk Yazarlarımız  
HAVA DURUMU