GENEL
Giriş Tarihi : 30-12-2019 13:19

2 ayrı evde Sağlık Müdürü ve 1 kadını öldüren zanlı yakalandı

İzmir'in Torba İlçe Sağlık Müdürü Fuat Mehmet Park ile bir kadını tabancayla öldüren 17 ayrı suçtan sabıkası olan Enver Yıldız yakalandı.

2 ayrı evde Sağlık Müdürü ve 1 kadını öldüren zanlı yakalandı

İzmir'in Torbalı İlçesi Ertuğrul Mahallesi'ndeki bir sitedeki eve hırsızlık amacıyla gire 17 suçtan sabıkalı Enver Yıldız, İlçe Sağlık Müdürü olarak görev yapan 2 çocuk babası Fuat Mehmet Park'ı tabancayla öldürdü. 20 dakika sonra bu kez Torbalı Devlet Hastanesi'nde görevli Dr. Harun Gülcemal'in evine girerek eşi Hatice Gülcemal'i de öldüren zanlı, doktoru rehin aldı. Doktoru yakındaki bir ATM'ye götüp 1500 TL nakit para çektiren saldırgan sonra da kaçtı.

Yapılan araştırmalar sonunda saldırganın Yazıbaşı Mahallesi'nde bir otele giriş yaptığı belirlendi. Otele gelen polislerden birinci kattan atlayarak kaçan saldırgan bu kez markete girdi. Burada çatışmaya girdiği polislerden birini yaralayan saldırgan marketin arkasındaki araziye kaçarak kayıplara karıştı. Saldırganın izi bu kez Atatürk Mahallesii 1591 Sokak'ta bulundu. Buradaki bir evde saklandığı tespit edilen saldırgan özel harekat polislerinin operasyonuyla yaralı olarak yakalandı.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA