GENEL
Giriş Tarihi : 17-02-2021 03:06   Güncelleme : 17-02-2021 03:06

3 kişilik aile evlerinde bıçaklanarak katledildi

Eskişehir'de meydana gelen korkunç olayda İlkay Tokkal, eşi Emel Tokkal ve çocukları Doruk Tokkal, evlerinde bıçaklanarak ölü olarak bulundu. Polis, katliamı aydınlatmak için geniş çaplı soruşturma başlattı.

3 kişilik aile evlerinde bıçaklanarak katledildi

Eskişehir'deki tüyler ürperten olay,  Odunpazarı İlçesi Deliklitaş Mahallesi Hamamyolu Caddesi'nde bulunan apartmanın 5. katında meydana geldi. Eskişehir'de eşiyle birlikte  cep telefonu dükkanı işleten  42 yaşındaki İlkay Tokkal, eşi 41 yaşındaki Emel Tokkal ve çocukları 4 yaşındaki Doruk Tokkal'dan haber alamayan İzmir'deki yakınları durumu polise bildirdi.

Polis tarafından çilingir yardımıyla açılan dairede ise baba, eşi ve çocuğunun cansız bedeni bulundu. Bıçaklanarak öldükleri belirlenen 3 kişilik ailenin cenazeleri yapılan incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü cinayet bürosu ekipleri tarafından soruşturma geniş çaplı sürdürülürken, olayın aydınlatılması için apartman çevresindeki tüm mobese ve güvenlik kamera kayıtları incelemeye alındı.