23 EKİM 2019 Çarşamba 00:43
GENEL
Giriş Tarihi : 02-07-2019 11:24

AK Parti'li ilçe yöneticisinin cansız bedenine ulaşıldı

Isparta’nın Gelendost ilçesinde, dün Eğirdir Gölü'ne giren ve bir süre sonra ortadan kaybolan AK Parti'li İlçe Yöneticisi Murat Satılmış’ın cansız bedenine ulaşıldı.

AK Parti'li ilçe yöneticisinin cansız bedenine ulaşıldı

Gelendost'un Eğirdir Gölü kıyısındaki Höyükönü mevkisine, dün saat 18.00 sıralarında, ailesi ve arkadaşlarıyla giden AK Parti'li ilçe yöneticisi Murat Satılmış, oğlu ve damadını da yanına alarak, tekneyle suda açıldı. Teknenin motoru, bir süre sonra durdurulurken, Murat Satılmış, yüzmek için göle girdi. Tekneden uzaklaşan Satılmış, oğlu ve damadından yardım istedi. Tekneden yaklaşık 50 metre uzaklaşan Satılmış'ı kurtarmak isteyen oğlu ile damadı, motoru çalıştırmak istedi; ancak başaramadı. Bunun üzerine kıyıdakilerden yardım istendi. Kıyıdan başka tekneyle göle açılanlar, Satılmış'a ulaşmaya çalıştı. Bu sırada Satılmış, suda gözden kayboldu. Yakınlarının haber vermesiyle bölgeye Eğirdir Jandarma Komutanlığı bot timi, AFAD, Antalya jandarma su altı arama- kurtarma, İHH ve Gelendost jandarma ekipleri sevk edildi. Yapılan aramalara rağmen dün Satılmış'ın izine rastlanamadı. Ara verilen arama- kurtarma çalışmalarına, bu sabah yeniden başlandı. Botla açılan ekipler, Murat Satılmış'a ulaşmaya çalışıyor. Aramalara, bölgedeki tekne balıkçıları da destek veriyor.

CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Isparta’nın Gelendost ilçesinde, dün Eğirdir Gölü'ne giren ve bir süre sonra ortadan kaybolan AK Parti'li İlçe Yöneticisi Murat Satılmış’ın cansız bedenine ulaşıldı. Arama çalışmalarını sürdüren ekipler saat 18.30 sıralarında Murat Satılmış'ın cansız bedenini kıyıya çıkardı. Arama çalışmalarını Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu da gelerek bölgede takip etti. Murat Satılmış’ın cansız bedeni yapılan incelemenin ardından morga konuldu.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA