28 MART 2020 Cumartesi 20:21
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-02-2020 02:27   Güncelleme : 10-02-2020 02:49

AK Parti'li Özhaseki, Türel, Yusuf Ziya Yılmaz ve eşi kazada yaralandı

Antalya'nın Serik ilçesinde vip minibüsünün otomobille çarpışması sonucu AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz eşi Semiha Yılmaz ile Antalya Büyükşehir Belediye eski Başkanı Menderes Türel yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Kazada Yılmaz'ın eşinin de hafif yaralandığı belirtildi.

AK Parti'li  Özhaseki, Türel, Yusuf Ziya Yılmaz ve eşi kazada yaralandı

Antalya'nın Serik ilçesi D400 karayolunun DSİ mevkiinde meydana gelen kazada, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz eşi Semiha Yılmaz ile Antalya Büyükşehir Belediye eski Başkanı Menderes Türel'in içinde bulunduğu 07 SE 947 plakalı VIP 06 VTJ 22 plakalı otomobil ile çarpıştı. 

Çarpışma sonucu minibüs refüjdeki palmiye ağacına çarptı. Kazada yaralanan Özhaseki, Yılmaz ve Türel ambulansla Serik Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.Yaralılardan Yılmaz, eşi  ve Türel'in  sağlık durumunun iyi olduğu, Özhaseki'nin ise burnunun kırıldığı belirtildi.

VALİ OSMAN KAYMAK'TAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
Bu arada Samsun Valisi Osman Kaymak, Antalya’da geçirdikleri trafik kazasının ardından hastaneye kaldırılan Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, eşi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Antalya Büyükşehir Belediye eski Başkanı Menderes Türel'e geçmiş olsun mesajı yayınladı. 

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA