19 NİSAN 2019

Akgirişim Müşavirlik Ve Proje Yönetimi

İki yüz yıllık bir aile şirketi tecrübesinin faaliyetlerinin bir girişimi olan Beymen proje yönetimi için en iyi örneklerinden birini oluşturuyor. Bağdat Caddesi’nin yeniden doğuluna imza atan Beymen Türkiye moda sektörü ile dünyadaki lüks perakende sektörünü bir araya getiriyor.

Akgirişim Müşavirlik Ve Proje Yönetimi

Akgirişim ticari amaçlı gayrimenkul yatırımlarında proje yönetim sistemi bağlamında Beymen Mağazası, Ak ve Erenköy Apartmanları projelerini hayata geçiriyor.

Büyüklükleri 900 ile 2800 metre kare arasında değişiklik gösteren ve İstanbul Bağdat caddesinde gerçekleştirilen Bağdat Caddesi Projeleri Akgirişim proje yönetimi kapsamı alanında hizmete sunulur. Bahsi geçen projeleri alanının 29.000 metre kare olduğu bilinir. Kiralanabilir alan içinse 15.000 metre karelik bir alan ayrılmıştır. Bağdat Caddesi Projeleri arasında Beymen Mağazası, Ak Apartmanı ve Erenköy Apartmanı tamamlanmış projelerdir.

Beymen Mağazası

İki yüz yıllık bir aile şirketi tecrübesinin faaliyetlerinin bir girişimi olan Beymen proje yönetimi için en iyi örneklerinden birini oluşturuyor. Bağdat Caddesi’nin yeniden doğuluna imza atan Beymen Türkiye moda sektörü ile dünyadaki lüks perakende sektörünü bir araya getiriyor. Sunduğu alışveriş deneyimi ile fark yaratan Beymen 25 milyonluk yatırım ile hayata geçirilen Akgirişim’in önemli projelerinden biri olarak dikkat çekiyor. 700 aşkın dünya markasının ürünlerini sergileme fırsatı bulduğu proje 20 farklı ürün kategorisi ile de ilgi uyandırıyor. Alışveriş merkezi Bağdat Caddesi’nde en büyük mağaza olma özelliğini taşıyor. Metrekare büyüklüğü gerekçesi ile tüm ürün kategorilerine yer verilebilme imkanını sağlıyor. Kadın, erkek, çocuk, kozmetik ve ev departmanları merkezin çeşitli yerlerine konumlandırılıyor. Mağazanın tek düze dekora sahip olmaması farklı alanlarında farklı dekor uygulamalarına yer verilmiş olması proje firmaları arasında Akgirişim’i bir kez daha öne çıkartıyor. Bağdat Caddesi’nden Erenköy’e bir geçiş oluşturan firma Beymen ile yeni yapılanmanın önemli mihenk taşını oluşturuyor.

Ak Apartmanı

Her katta daire yer alan mimarisi ile içinde bulunulan anların kişilere huzur hissettirmesi amacı ile tasarlanmıştır. Müşavirlik proje yönetimi kapsamında Akgirişim yenilikçi tasarımlarını projeleri ile öne çıkarmayı başarıyor. Ak Apartmanı da bu projelerden bir örneği oluşturuyor. Çevresinin farklı yapılarla kapatılmadığı üç cephesinin de yüksek kalite ile bezenmesi İstanbul kalabalığında kişilere bunaltıcı bir his vermekten tamamen uzak olarak tasarlandı. Çatalçeşme’de yer alan konut şehrin ve bulunduğu bölgenin özgün tasarımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Denize bakan cephesi kişilerin doğa ile iç içe kalabilecekleri bir farkındalık oluşturuyor. Firma müşavirlik hizmetleri ile de çok sayıda soruya çözüm imkanı sunmayı başarıyor. Farklı projeler ortaya koyarak farklı deneyimler sunmayı hedefleyen Akkök ve Akiş GYO stratejik iş alanları arasında konumlandırdığı gayrimenkul dalında deneyim ve uzmanlık alanlarındaki başarısını öne çıkarıyor. 18 Mayıs 2012 yılında Sermaye Piyasası Kurulu’na yapılan başvuruda Akiş GYO yatırım ortaklığı ünvanını aldı. Gayrimenkul geliştirme faaliyetleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Akiş GYO kentsel dönüşüm ve cadde mağazacılığına olan yatırımları ile caddelere değer katan projeleri hayata geçiriyor. Yeni trendler yaratan projeler doğru zamanda ve doğru lokasyonda gerçekleştirildiğinde başarı oranını artırıyor. Tüm bu hususlarda proje danışmanlık hizmeti ile sektörün en önemli aktörlerinden biri olan firma sosyo-ekonomik gelişmeleri ve sektör eğilimlerini yakından takip ederek tamamen özverili ve planlı bir çalışma prensibi sergiliyor. Gayrimenkul sektöründe fark yaratan projelerin Akiş GYO ile gerçekleşmesi firma çalışanlarının işine verdiği özen ve firmanın daimi olarak kendini yeniliklere açık tutmasındandır.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anayasa Mahkemesi'nden 'drift' cezası kararı
Anayasa Mahkemesi'nden 'drift' cezası kararı
Polisi şaşkına çeviren ihbar: Otelde yavru ayılar var
Polisi şaşkına çeviren ihbar: Otelde yavru ayılar var
maltepe escort bayan