28 MART 2020 Cumartesi 21:09
GENEL
Giriş Tarihi : 29-01-2020 01:46

Akülü Araba

Bazı modeller akülü araba şeklinde bazı modeller ise tamamen motosiklet modeli şeklinde tasarlanıyor. Tüm renklerde tercih edilen akülü modeller, tamamen güvenli sürüş özelliklerine sahiptir.

Akülü Araba

Erkek çocuklar genellikle araba modelleri kız çocuklar da genellikle bebek modelleri ile ilgilenir ve oynarlar. Erkek çocuklar için özellikle tasarlanan ve neredeyse gerçek araba modelleriyle birebir benzer özellikler taşıyan akülü araba modelleri, kullanım itibariyle erkek çocukları çok mutlu ediyor. Boyutlarına göre fiyatlarında da farklılıklar yaşanan akülü modeller, çocuklar için en güzel hediyelerden biri olabilir.

Akülü Araba Modelleri

Bazı modeller akülü araba şeklinde bazı modeller ise tamamen motosiklet modeli şeklinde tasarlanıyor. Tüm renklerde tercih edilen akülü modeller, tamamen güvenli sürüş özelliklerine sahiptir. Çevredekileri uyaran bir koruma kilidine sahiptir. Çocukların pozisyonlarına göre ayarlanabilen koltukları mevcuttur. Zorlu arazilerde bile kolaylıkla sürüş yapabilmeleri için özel tasarım tekerlekler mevcuttur.

Akülü Araba Modellerinde Teknik Özellikler

Akülü araba modellerinde kullanılan teknik özellikler arasında güç üreten bir çift motor mevcuttur. 30 dakika boyunca kesintisiz bir şekilde sürüş yapabilme özelliği mevcuttur. Tüm bu özelliklere sahip olan en güzel modeller ise https://www.pegperegoshop.com.tr/akulu-bebek-arabalari adresinde kategoriler altında yer alıyor ve sizleri bekliyor. 

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA