25 HAZİRAN 2019 Salı 12:30
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 08-04-2019 19:17   Güncelleme : 08-04-2019 19:17

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye mührü aldığı gün haciz şoku!

31 Mart'taki Mahalli İdareler Seçimi'nde Atakum Belediye Başkanlığı'nı kazanan Cemil Deveci, mührü eski başkan İshak Taşçı'dan aldığı gün masasına gelen haciz dosyası ile büyük bir şok yaşadı.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye mührü aldığı gün haciz şoku!

Samsun'un Atakum İlçesi'nin Belediye Başkanlığını kazanan Cemil Deveci, dün mazbatasını aldıktan  sonra bugün belediyede devir-teslim töreni yapıldı.

Törende konuşan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, "Atakum'da çok şeyler yapmak istiyoruz. Bu nedenle sayın İshak Taşçı'nın yakasını önümüzdeki süreçte bırakmayacağız. İlçeye neler yapılması noktasında fikirlerini ve görüşlerini alacağız. Ayrıca kanaat önderleriyle de ortak akıl, kurumsal akıl oluşturacağız. Çünkü Atakum'da, Samsun'da Türkiye'de her birimiz birbirimizin kardeşiyiz, vatandaşıyız. Bu yüzden herkesin desteğini istiyorum. Bu vesileyle sayın Başkana ve önceki dönem meclis üyelerine ilçeye yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Atakum'un bir önceki dönem Belediye Başkanı İshak Taşçı da konuşmasında, "Öncelikle 5 yıl süreyle Atakum'da güzel ve örnek hizmetler yaptığımıza inanıyorum. Halkımızın teveccühü noktasında başkanlık görevine gelen sayın Cemil Deveci'ye başarılar diliyorum. Bu seçimin sonucunu da saygıyla karşılıyorum. Cemil bey, yaptığımız hizmetlerin üzerine güzel projeler ekleyerek  Atakum'da güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum. Fikirlerimizi, birikimlerimizi, tecrübemizi proje noktasında kendileriyle paylaşmaya hazırım" ifadelerini kullandı.

Ardından da İshak Taşçı belediyenin mührünü alkışlar arasında Başkan Cemil Deveci'ye teslim etti.

ATAKUM BELEDİYESİ’NE İLK GÜNDEN HACİZ ŞOKU
Bu arada Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, devir teslim töreninin yapıldığı ilk gün masasına gelen haciz dosyasıyla büyük şok yaşadı. H.A tarafından kamulaştırmadan kaynaklı 687 bin 528 TL tutarındaki icra takibiyle ilgili  hukuksal sürecin başlatıldığını belirten Başkan Deveci, "Hizmete başladığımız ilk dakikalarda böyle bir icra takibi ile karşılaşmak üzücü bir durum. Bir enkaz devralacağımızı biliyorduk ancak ilk günden de böyle durumla karşılaşacağımızı tahmin etmemiştik. Gerekli tüm işlemlerin başlatılması için arkadaşlarımız çalışmalara başladılar“ dedi.

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA