GENEL
Giriş Tarihi : 24-03-2020 18:50

Avustralya’da sertifika programı

Yaşam kalitesi bakımından dünyanın en iyi ülkeleri arasında yer alan Avustralya, buradan alacağınız eğitimle birleştirildiğinde, beklentilerinizden çok daha fazlasını elde etme şansını elde etmenize yardımcı olacaktır.

Avustralya’da sertifika programı

Her ülkenin kendine göre bazı çekici yönleri vardır ama Avustralya, nedense her yönüyle ilgi çeken çekici bir ülkedir. Günümüz öğrencilerinin eğitimlerini yurtdışında tamamlamak istediklerinde ilk tercih olarak burayı tercih etmelerini de bir kriter olarak değerlendirdiğimizde, ülkenin ciddi anlamda çekici bir yer olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. Avustralya’da eğitim seçenekleri oldukça yoğundur. Dil eğitimi, üniversite eğitimi gibi popüler eğitimlerin haricinde bir de burada sertifika eğitimleri de verilmektedir. Mesleki hayatında ve çalışmasında profesyonel bir deneyime sahip olmak isteyenlerin katılım gösterdikleri bu eğitim programları, sadece bir sertifika ile sınırlı kalmamaktadır. Avustralya’dan alınan diploma ve sertifikalar, dünya genelinde kabul görülen diplomalardır. Bu da çalışma hayatında farklı bir yeri tercih etmek isteyenler açısından güzel bir gelişme olarak değerlendirilebilir. Ülkenin önemli eğitim kurumlarının bu işi üstlenmesi ise ayrıca eğitim alan kişi için yüksek bir kariyer basamağı ile iş hayatına başlamasını etkilemektedir. Örneğin, şirket yönetimi alanında çalışan veya kendini bu alanda geliştirmek isteyen birinin Avustralya’da sertifika programlarına katılması; başta pratik eğitim olmak üzere iş tecrübesi kazanma, eğitimde kendini kanıtlamış eğiticilerden eğitim alması, dil öğrenmesi gibi pek çok avantajı bir arada kendisine sunar. Yani sadece sertifika almakla kalınmaz, daha da ileri seviyelere ulaşma imkânını kişiye sunar. Bu yüzden bir alanda kendini geliştirmek isteyen birinin ilk tercihleri arasına Avustralya’yı alması kesinlikle daha mantıklı olacaktır. 

Avustralya’nın cazibesi ile eğitim alın

Yaşam kalitesi bakımından dünyanın en iyi ülkeleri arasında yer alan Avustralya, buradan alacağınız eğitimle birleştirildiğinde, beklentilerinizden çok daha fazlasını elde etme şansını elde etmenize yardımcı olacaktır. Dünyanın en az suç işlenen ülkelerinden biri olması, yaşam kalitesinin en üst seviyelerde olması ve buna ek olarak koşulların da insan hayatına çekici bir yön vermesi bile kendi başına bu ülkede zaman geçirmeye değer yönlerdir. Bununla birlikte eğitim hayatına ciddi anlamda önem verilmesi öğrenciler açısından kaçırılmayacak fırsatlardan biridir. Ülkede eğitim gören uluslararası öğrencilere haftanın 20 saati çalışma izni verilmektedir. Avustralya’da sertifika eğitimi için bu ülkeye giden biri eğitim alırken aynı zamanda aldığı eğitimi pratiğe dökme konusunda da oldukça şanslı olur tabi bu da hayatını tam anlamıyla olumlu etkilemesine neden olur. Mesela şirket yönetimi için eğitim alan biri, burada çalışma izni boyunca kendi alanıyla ilgili bir işte çalıştığında, sertifikasını tecrübe ile yoğurma şansını elde etmiş olur. Bu da haliyle daha başarılı bir şekilde iş hayatına atılmasını etkiler. Programlar, uluslararası iş tecrübesi kazanmak isteyen biri için kesinlikle kaçırılmayacak eğitimlerdir, süreleri genellikle 6 ay, 12 ay veya 24 ay periyotlarında süren eğitimlerin sonucunda sertifikalar verilmektedir. Gerekli şartlara sahip olan herkesin katılabileceği sertifika programları ile iş dünyasına başarılı bir şekilde giriş yapmak çok daha kolay bir hale gelmektedir. 

Avustralya’da sertifika fiyatları

Her bölüm ya da her dal için farklı fiyatların verildiği eğitimler hakkında ayrıntılı araştırma yapabileceğiniz internet sitemizden fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ancak şunu hatırlatmakta fayda var; Avustralya, bazı dönemlerde indirimli kampanyalar düzenleyerek daha uygun fiyatlarla eğitim almak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Yani kampanya dönemini kaçırmazsanız Avustralya’da sertifika programlarına daha uygun fiyatlarla katılabilirsiniz. Bunun için gerek internet sitemizi ziyaret ederek gerekse yurtdışı eğitim danışmanlarımızdan fikir edinerek sezonun indirimlerini yakalayarak daha ekonomik rakamlarla eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

https://www.auegitim.com/avustralyada-sertifika-ve-diploma-programlari/