19 MART 2019
Advert
Advert

Ayıyı önce çağırdı, sonra korkup kaçtı

Bolu’da Mürsel Yılmaz isimli bir vatandaş ormanlık alanda karşılaştığı ayıyı cep telefonuyla görüntüledi. Ayı kaçarken de ''Gel buraya oğlum'' diyerek ıslık çalıp peşinden gitti. Ayı geri dönünce de korkup kaçarak aracına bindi.

Ayıyı önce  çağırdı, sonra korkup kaçtı
Haberin videosu için tıklayın!

Olay, Bolu'nun Seben Uzundere mevkiindeki ormanlık alanda yaşandı. Yıllık iznini geçirmek için İstanbul’dan memleketi Seben'e gelen Mürsel Yılmaz, Uzundere mevkiindeki ormanlık alanda bir ayı ile karşılaştı. Yılmaz, ormanda yiyecek arayan ayıyı cep telefonu ile görüntüledi. Ayı ürküp kaçarken, Yılmaz, ''Gel buraya oğlum'' deyip ıslık çalarak çağırdı. Ayının geri gelmesi üzerine Yılmaz, aracına sığındı.

AYI ÖNÜNÜ ÇIKTI, ÇEKİM YAPTI

Bolu'nun Seben ilçesinde gördüğü ayıyı 'Gel oğlum' diyerek çağıran Mürsel Yılmaz, "Ben İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü'nde çalışıyorum. Senelik iznimi geçirmek için memleketim olan Bolu'nun Seben ilçesine geldim. Hafta sonu yaylaya gitmek için Seben'den Bolu'ya giderken karşıma birden ayı çıktı. Ayı çıkınca ben de durmak zorunda kaldım. Sonra baktım ayı kaçmıyor. Ben de arabadan inip fotoğraf ve video çektim. Ayı mülayimmiş hiçbir şey yapmadı bana. Güzel bir çekim oldu" dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hasan Togar: Tekkeköy'e yaptıklarımızı dost ve düşman herkes gördü
Hasan Togar: Tekkeköy'e yaptıklarımızı dost ve düşman herkes gördü
Eşiyle restoranda yemek yiyen kuaförü bıçaklayarak öldürdü
Eşiyle restoranda yemek yiyen kuaförü bıçaklayarak öldürdü