14 AĞUSTOS 2018

Bahçeli´den Kılıçdaroğlu´na: Samimiyse başımın üstünde yeri var

Milliyetçi Harekat Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayram namazı sonrasında MHP´nin merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş´in Beştepe´deki Anıt Mezarına gitti ve burada gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli, CHP Lideri Kılıçdaroğlu´nun İstanbul yürüyüşünde bozkurt işareti yapmasını yorumlarken, "Samimiyse başımın üstünde yeri var" dedi.

Bahçeli´den Kılıçdaroğlu´na: Samimiyse başımın üstünde yeri var

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bayram namazını Ümitköy'deki evinin yakınındaki camide kıldı. Ardından MHP'nin merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in Beştepe'deki Anıt Mezarını ziyaret eden Bahçeli, burada partililerle bayramlaştı. Ardından da gündemle ilgili görüşlerini paylaştı, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bahçeli, konuşmasında 15 Temmuz'un katliam ve ihanet günü olduğunu belirterek, "249 şehidimizin, 2 bini aşkın gazimizin katliamına vesile olan davranışların mahkemeleri fazla uzatılmamalıdır. Bomba atan belli, atıldığı yer belli, şehidimiz belli, hala mahkemede bu sürüncemede bırakılıyor. Bu mutlaka sonlandırılmalıdır dedi ve ülkede FETÖ ve PKK terörünün kökünün kazılması gerektiğini söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun adalet yürüyüşünü de değerlendirdi ve "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu şuan adalet için yürüyor. Yürüyüş sırasında bazı kavramlar kullanıyor. Bu kavramların açıklığa kavuşması lazım. Sayın Kılıçdaroğlu 15 Temmuz'dan neyi anlıyor, 18 Temmuz'dan neyi kast ediyor? İkisi arasındaki 3 günlük fark ne anlama geliyor, böyle bir kanaat değişikliği nereden kaynaklanıyor bunların kamuoyu ile paylaşılması lazım" dedi.

Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nun İstanbul yürüyüşünde bozkurt işareti yapmasıyla ilgili soruya ise, "Samimiyse başımın üstünde yeri var. Yok ülkücü camiayı kandırdığını sanıyorsa kendi kanıyor farkında değil" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk koca kaçınca Rus kayınvalide kızını öldürdü
Türk koca kaçınca Rus kayınvalide kızını öldürdü
Takla atan otomobildeki anne ve bebeği öldü
Takla atan otomobildeki anne ve bebeği öldü