GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-01-2021 14:36   Güncelleme : 28-01-2021 19:00

Bakan Selçuk, kent yöneticilerinden Samsun'un sorunlarını dinledi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Samsun'da kent yöneticilerinden şehrin sorunlarını ve yapılan çalışmaları dinledi.

Bakan Selçuk, kent yöneticilerinden Samsun'un sorunlarını dinledi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Engelsiz Yaşam Merkezleri açılışı, Çarşamba ilçesi fabrika ziyareti, Kadın Kooperatifleri Batı Karadeniz Buluşması, şehit yakınlarını ziyaret programlarına katılmak üzere karayoluyla Samsun'a geldi.

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri tarafından  valilik önünde karşılanan Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, daha sonra valilik anı defterini imzaladı. 

Valilik katında bulunan toplantı salonunda kent yöneticilerinden bugüne kadar Samsun'da yapılan çalışmalar hakkında brifing alan ve şehrin sorunlarını dinleyen Bakan Selçuk, basına kapalı gerçekleştirilen bu görüşmeninn ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret etti, AK Parti Samsun İl Başkanlığı programına da katıldı.

YANGIN YERİNİ İNCELEDİ
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Samsun Valisi Zülkif Dağlı ile birlikte, Tekkeköy ilçesi 19 Mayıs Sanayi Sitesi'nde smeydana gelen yangından etkilenen iş yerlerinde incelemelerde bulunarak,esnafa geçmiş olsun dileklerini iletti.

AÇILIŞ GEÇEKLEŞTİRDİ
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk Çarşamba Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü ile Çarşamba Belediyesi ve Ticaret Borsası Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

SAMSUN HABER HATTI