23 NİSAN 2019

Bakım Evi

Yaşlı bakım hizmetleri özellikle bakım yaşlılarının bakımı ilk olarak multidisipliner çalışma gerektiren profesyonel bir iş olarak yer almaktadır

Bakım Evi

Akıl ve ruh sağlığı bulunan ya da bulunmayan, yaşlılığa bağlı olarak ortaya çıkan yatağa bağımlı veya özel bakım gerektirecek olan diğer durumlarda başkasının desteğine ihtiyaç duyacak kişilere bireylere bakım yaşlısı ismi verilmektedir. Bu yazımız içerisinde bakım yaşlıları konusunda bakım evi tercih etmenin öneminden bahsedeceğiz.

Nitelikli Personel Kadrosu

Yaşlı bakım hizmetleri özellikle bakım yaşlılarının bakımı ilk olarak multidisipliner çalışma gerektiren profesyonel bir iş olarak yer almaktadır Pek çok ailenin yapmış olduğu gibi evde bakıcı yardımı ile beraber yaşlının hayatını devam ettirebilmek bakım evi ile kıyaslandığı zaman her zaman sağlıklı bir model olarak yer almamaktadır. İlk olarak yaşlının kişisel her türlü bakım uygulamalarının yapımı ve yaşlısı ile beraber iletişim bakım evi içerisinde ayrı bir branş olarak yer almaktadır. Bu konuda bakım merkezimiz ağırlıklı şekilde yaşlı bakım teknikerlerinden bir araya gelen kadrosu ile beraber hizmet vermektedir. Üniversitelerin yaşlı bakım bölümlerinden mezun olan çalışanlarımız yaşlıyla iletişim kurma, gözlemleme ya da bakım alanında her zaman nitelikli eğitim sahibi olarak daha genç ve dinamik bir kadro olarak yer almaktadır. Bakım evinin kalitesini her zaman üst sıralara taşıyabiliyoruz.

Kuruluşundan bu yana binlerce aile kendi sıcak ortamları içerisinde, hizmet veren ekibimiz sağlık ve bakım hizmet imkanlarına ihtiyaç duyacak kişiler için kendi sıcak ortamını sunabilmektedir. İnternet üzerinden https://abbakimevi.com/ sizleri en iyi bakım evi hizmetlerini vermektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet ve jandarmadan 81 ilde uygulama, 1452 kişi yakalandı
Emniyet ve jandarmadan 81 ilde uygulama, 1452 kişi yakalandı
Hamile eşini öldürüp yaşamına son verdi
Hamile eşini öldürüp yaşamına son verdi