23 EYLÜL 2018

Başkan Erdoğan Tok: 3,5 yılda hizmette çok yol katettik

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 3,5 yılda yapılan hizmetlerin ve hayata geçirilen projelerin herkesim tarafından takdir gördüğünü söyledi.

Başkan Erdoğan Tok: 3,5 yılda hizmette çok yol katettik

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, sivil toplum örgütleri, meslek odaları ve sendika temsilcilerini ziyaret etti. Başkan Tok, Hizmet İş Sendikası Samsun Şubesi ziyaretinde, her dönemde işçilerimizin hak ve menfaatlerini koruma noktasında işçilerin yanında olduklarını belirterek, "Belediyemizde aile ortamını tesis ederek personelimizi kucaklayan bir anlayışla yönetim modeli oluşturduk" dedi.

İkadım'da yapılan çalışmalarla ilgili de bilgi veren Başkan Tok, “Yaptığımız hizmetlerle hem gönülleri, hem de ilçeyi inşa ediyoruz. Toplumun herkesimine hitap eden gönüllere dokunan projeler yapıyoruz. 23 yılda yapılamayanları 3,5 yıla sığdırdık. İlçemizin doğusunda, batısında, her bir noktasında büyük projelerimiz yükseliyor. Bir yanda Türkiye'ye örnek olacak Selçuklu mimarisine uygun kesme taş ve ahşaptan oluşan olan cami ve külliye projemiz, diğer yanda hizmete açılan Derebahçe Sosyal Tesisleri, Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi, Baruthane Mahallemizde 15 Temmuz Millet Yolu, inşası devam eden Belediye Yeni Hizmet Binası ve Unkapanı Kültür Merkezi yenileme çalışmaları gibi hizmetlerimiz gözle görülen ve takdir edilen projelerimizdir" diye konuştu.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medyada polise ‘Geberin’ diyen muhtara gözaltı
Sosyal medyada polise ‘Geberin’ diyen muhtara gözaltı
3 'sakin şehir' daha geliyor
3 'sakin şehir' daha geliyor