25 HAZİRAN 2019 Salı 11:23
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 14-01-2019 17:02   Güncelleme : 14-01-2019 17:02

Başkan Erdoğan Tok: İlkadım'da 5 yılda mega projelere imza attık

Samsun'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 5 yıllık görev sürelerinde ilçede mega projelere imza attıklarını söyledi.

Başkan Erdoğan Tok: İlkadım'da 5 yılda mega projelere imza attık

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 5 yıllık görev süresince ilçede mega projelere ve örnek hizmetlere imza attıklarını, bu başarıyı vatandaş ile kurduğu güçlü gönül bağına borçlu olduğunu söyledi. 

Başkan Tok yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yolunu açtığı AK Parti'li belediyecilik anlayışını hizmetlerimizin merkezine koyarak 'gönül belediyeciliği' ile en sağlam yapı olan gönülden gönle kurulan köprüyü hemşehrilerimizle kurduk. 5 yılda mega projelerle ilçemize eşsiz yatırımlar kazandırdık. Diğer yandan da belediyemizin kapıları her zaman vatandaşımıza açık oldu. Mesaimizi İlkadım’ı sokak sokak cadde cadde gezerek, hemşehrilerimizin derdini dinleyerek harcadık. Bundan sonrada yine hemşehrilerimizle gönül birliğimizi kuvvetlendirmeye devam edeceğiz. Vatandaşımızın taleplerini bizzat vatandaşımızın kendisinden dinleyerek ortak akılla başarılı hizmetleri hayata geçirdik. Bunun karşılığında da vatandaşımızın teveccühüne nail olduk” dedi.

SOSYAL BELEDİYECİLİĞE İLKADIM ÖRNEK

Sosyal belediyecilik alanında İlkadım’a sundukları hizmetleri birçok belediyenin örnek aldığını da ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Tok, “Hizmet planımızı oluştururken hemşerilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Bu sayede toplumun her kesimine belediye hizmetlerini götürüyoruz. Gençlerimize ayrı hizmetler, hanım kardeşlerimize ayrı hizmetler, yardıma muhtaç ailelerimize yönelik ayrı hizmetlerimiz var. Gerek kentleşme, sosyal ve kültürel projeler noktasında gerekse çocuk ve kadınların yararlandığı sosyal faaliyetlerde bütün belediyelere örnek teşkil edecek önemli başarılarımız var. Gönül belediyeciliği bizim işimiz, insanları mutlu etmek, huzurlu kılmak yaşadığı çevre ile duygusal bağ kurmasını sağladık. İlkadımlı yaşadığı kenti sevmeli, bizde tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yapmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA