Başkan Erdoğan Tok, kadınlara sosyal tesisleri anlattı

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bahçelievler Mahallesi´nde esnafları ziyaret ederken kadınlara sosyal tesisleri anlattı.

Başkan Erdoğan Tok, kadınlara sosyal tesisleri anlattı
Başkan Erdoğan Tok, kadınlara sosyal tesisleri anlattı cihan

Samsun'un İlkadım ilçe Belediye Başkanı Erdoğan tok, esnaf gezilerini sürdürmeye devam ediyor. Bahçelievler Mahallesi 56'lar Caddesi'nde faaliyette bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek 'Hayırlı Kazançlar' dileyen Başkan Tok, bir restoranda girerek burada kadınlarla sohbet etti.

Kadınların Derebahçe Sosyal Tesisleri'ndeki verilen hizmeti övmesi üzerine Başkan Tok, "“Göreve geldiğimiz günden bu yana kadınlarla ilgili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hanımlar Lokalimizde yüzlerce kadınımız tesisimizin tüm imkanlarından faydalanarak sosyal yaşamın içerisinde aktif bir şekilde yer alıyor. Kültür merkezlerimizde kadınlar, çeşitli branşlarda kurs görmekte ve el becerileri kazanmakta. Derebahçe Sosyal Tesislerimiz ve mahallerde parklarda oluşturduğumuz alanlarda kadınlar fitness kondisyon aletleri ile sağlıklı yaşam için spor yapabilmekte. Unkapanı’nda özellikle siz kadınları ilgilendiren birçok olanağa sahip çok amaçlı kültür ve yaşam merkezi inşa ediyoruz. Mecidiye Caddesi'nde bulunan Hanımlar Lokali’ni yeni yapılacak olan merkeze taşıyacağız. Unkapanı’nda yapılacak yeni binamız sosyal, kültürel, sportif ve ticari yaşam alanlarına dönüşecek dev bir kültür ve yaşam merkezi olacak” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşsizlik rakamları açıklandı
İşsizlik rakamları açıklandı
Şile'de 2 kişi boğuldu, cankurtaranlar 100 kişiyi kurtardı
Şile'de 2 kişi boğuldu, cankurtaranlar 100 kişiyi kurtardı