21 EYLÜL 2018

Başkan Erdoğan Tok´tan kadınlara karanfil!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği etkinlikte kadınlara karanfil verdi.

Başkan Erdoğan Tok´tan kadınlara karanfil!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Ihlamur Cafe ve Restaurantta şehit aileleri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril ve Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı Samsun İl Temsilcisi Bilal Erim ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Tok, burada şehit anneleri, eşleri ve gazi eşlerine karanfil vererek Kadınlar Günü'nü kutladı.

“ŞEHİTLERİMİZİN EMANETLERİ HER AN AKLIMIZDA”
Etkinlikte konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Sizler bize bu vatan için canını vermiş aziz şehitlerimizin emanetisiniz. Her an yüreğimiz sizinle birlikte atıyor. Bu buluşmayı kadınlar gününde yapmamızın ayrı bir önemi var. Şehit annesi, eşi ve kardeşi olmak gurur verici bir duygu ve bu duyguyu sizlerle paylaşıyoruz. Kadın demek anne demek, yar demek, kardeş demek aileyi kuran ve bir arada tutan en önemli güç demek. Bunu bilerek tüm annelerimizin ve hanım kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü yürekten kutluyorum” dedi.

İLKADIM’DA BİRGÜN DEĞİL HERGÜN KADINLAR GÜNÜ
Ardından İlkadım Belediyesi Hizmet Binaları ve Kültür Merkezlerini ziyaret eden Başkan Tok, kadın personel ve kursiyerlere karanfil verdi. Başkan Tok, “Hanım Kardeşlerimize verdiğimiz değeri anlamak için bünyemizde yer alan Kültür Merkezlerimizde kursiyer olarak hizmet alan hanım kardeşlerimizin sayısına bakmak yeterlidir.4 bine yakın İlkadımlı hanım kardeşimiz Kültür Merkezlerimizde bir araya gelerek sosyal hayatta dâhil oluyor. İlkadım’da bir gün değil her gün kadınlar günü olarak hanım kardeşlerimize hizmet veriyoruz” diye konuştu.

SOKAKTA KADINLARA KARANFİL VERDİ
Bu arada İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve Ak Parti İlkadım İlçe üyeleri ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Mecidiye Caddesinde kadın esnaflara ve alış veriş yapan kadınlara günün anlamına uygun karanfil verdi. Ayrıca kadın esnaflar ve çalışanlarla soHbet etti.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
e-posta ile gelen büyük tuzak
e-posta ile gelen büyük tuzak
Feci kaza, öğretmen çifti ayırdı
Feci kaza, öğretmen çifti ayırdı