Başkan Hasan Togar: Kısa sürede çok işler yaptık

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, sosyal belediyecilik uygulamalarıyla kentte yaşayanların refah düzeylerini arttırmaya yönelik çalışmaların hızla devam ettiğini söyledi.

Başkan Hasan Togar: Kısa sürede çok işler yaptık
Başkan Hasan Togar: Kısa sürede çok işler yaptık cihan

Tekkeköy Belediye Baykanı Hasan Togar, yol, kaldırım, temizlik, park bahçe çalışmaları gibi rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında ilçede yaşayan yediden yetmişe herkese dokunan hizmetleri vatandaşları ile buluşturmaya devam ettiklerini söyledi.

Sosyal belediyecilik uygulamalarıyla kentte yaşayanların refah düzeylerini arttırmaya, sosyal dengeyi kurmaya yönelik çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Başkan Togar, “Kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın desteği ile ilçemizde çok işler yapmayı başardık. Özellikle ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile ailesinde hastası ve engelli ferdi bulunan vatandaşlarımıza biraz daha eğilerek hayatlarının önündeki engelleri ortadan kaldırmaya çalıştık. Her an yanlarda olarak hayat standartlarını yükseltmek ve bir nebze olsun onlara yardımcı olabilmek adına önemli çalışmalar gerçekleştirdik. İlçemizin tamamında tek tek tüm evleri ziyaret eden ekiplerimizin hazırlamış olduğu sosyal doku anketleri ve tespitleri çerçevesinde titiz çalışmalar yürüttük. Bu tespitler kapsamında ailelere yakacak, gıda, giyecek, sağlık, prefabrik ev, malzeme, tadilat, onarım, sıcak yemek, eğitim gibi daha birçok yardımın yanında ailesinde engelli olan vatandaşlarımıza akülü sandalye vererek hayatlarını ve yaşam koşullarını kolaylaştırmaya çalıştık. Amacımız ilçemizde yaşayan 50 bin nüfusu kucaklayan, herkese dokunan hizmetleri hayata geçirmektir. Bu emelimize de büyük oranda ulaşmayı başardık. 2017 ve öncesinde yapmış olduğumuz bu çalışmaları ve yardımları 2018 yılı ve sonrasında da aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşsizlik rakamları açıklandı
İşsizlik rakamları açıklandı
Şile'de 2 kişi boğuldu, cankurtaranlar 100 kişiyi kurtardı
Şile'de 2 kişi boğuldu, cankurtaranlar 100 kişiyi kurtardı