GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-02-2019 15:35   Güncelleme : 11-02-2019 15:35

Başkan Hasan Togar: Tekkekköy için daha çok çalışacağız

Cumhur İttifakı Adayı Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İstiklal Mahallesi'ndeki SKM önünde yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı. Togar buarada yaptığı konuşmada, "Şükürler olsun ki vatandaşlarımız ile aramızda yıkılmaz köprüler inşa etmişiz" diyerek Tekkeköy için daha çok çalışacaklarını öyledi.

Başkan Hasan Togar: Tekkekköy için daha çok çalışacağız

31 Mart'ta yapılacak yerel seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Adayı Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, kırsal mahallelerdeki gönül sohbetleri dönüşünde İstiklal Mahallesi'ndeki SKM önünde yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı.

Togar, ‘Bu Güvene Layık Olmak İçin Daha Çok Çalışacağız’ 
İlçe halkının yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hasan Togar, “Şükürler olsun ki vatandaşlarımız ile aramızda yıkılmaz köprüler inşa etmişiz. Buna burada bir kez daha şahit olduk. Halkımızın bu yoğun ilgi ve alakası omuzlarımızdaki yükü kat kat arttırıyor” dedi.

Biz Olduk, Bir Olduk Tüm Engelleri Birlikte Aştık
İlçenin ulaşmış olduğu gelişim, değişim ve büyümede tüm ilçe halkının payı olduğuna dikkat çeken Başkan Togar, “İlçemizin bugün ulaşmış olduğu modernleşme hamlesinde herkesin bir katkısı var. Bize güvenen, inanan bu görevi bize layık gören halkımızın güvenini hiçbir zaman boşa çıkartmadık. Bundan sonraki süreçte de aynı çizgide devam edeceğiz. Ülkemizin bekası için Cumhur İttifakına gönül veren tüm bireylerle bu kutlu yolda daha nice başarılara imza atacağız” şeklinde konuştu.

Miting Gibi Karşılama
Akşam programları dönüşünde saatin ilerlemiş olmasına rağmen kendisini bekleyen kalabalığın sürprizi ile karşılaşan Togar, “Kırsal Mahallelerimizde dostlarımızla, arkadaşlarımızla, kardeşlerimizle ilçemizin geleceğiyle ilgili proje ve çalışmalarımızı içeren gönül sohbetimizden dönerken İstiklal Mahallemizdeki seçim büromuzda bizleri bekleyen yüzlerce yol ve dava arkadaşımızın sürprizi ile karşılaştık. Gerçekten ilk günkü aşkla herkes sokaklara dökülmüş. Bu tablo karşısında bir kez daha gururlandım. Bu vesileyle İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar, teşkilatımız ve Cumhur İttifakına gönül veren gönüldaşlarımızın yoğun katılımıyla İstiklal Mahallemizdeki Seçim Koordinasyon Merkezimizin de açılışını coşkuyla yapmış olduk. Bizlerle bu yola baş koyan bir kez daha bizi yalnız bırakmayarak meydanları dolduran Tekkeköy sevdalısı kardeşlerime teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA