16 HAZİRAN 2019 Pazar 11:30
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-04-2019 16:05   Güncelleme : 17-04-2019 16:05

Başkan Mustafa Demir, belediye binası girişindeki turnikeleri kaldırttı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediye hizmet binası girişinde uygulanan 'Turnike Sistemi’ni kaldırttı. Demir'in bu uygulaması vatandaşların takdiriyle karşılandı.

Başkan Mustafa Demir,  belediye binası girişindeki turnikeleri kaldırttı

Samsun Büyükşehir Belediyesi hizmet binası girişinde yer alan bariyerler Başkan Mustafa Demir'in talimatıyla kaldırıldı. Başkan Demir'in bu uygulaması vatandaşlar arasında memnuniyet yarattı.

VATANDAŞ MEMNUN
Yıllardır Samsun Büyükşehir Belediyesi hizmet binasının girişinde bulunan ‘turnikeli geçiş sistemi’ uygulaması, Başkan Mustafa Demir'in talimatıyla sona erdi. Vatandaş ile belediye binası arasında engel yarattığı için çoğu zaman şikayetlere yol açan uygulamanın son bulması vatandaşları memnun etti. Vatandaşlar, "Başkanımızın ilk icraatlarından birisi olarak bariyerleri kaldırtması son derece sevindirici. Büyükşehir Belediyesi ile halk arasında hiç bir hizmet engeli olmamalı" dediler.

BAŞKAN DEMİR'DEN AÇIKLAMA
Başkan Mustafa Demir de yaptığı kısa açıklamada, "Büyükşehir Belediyesi, Samsunlular için hizmet kapısıdır. Bu anlayış içerisinde halkımıza önümüzdeki 5 yıl boyunca hizmet edeceğimizi zaten daha önce söylemiştik. İcraatlarımızla da halkımıza bunu göstereceğiz" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA