23 MAYIS 2019 Perşembe 19:51
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-11-2018 16:58   Güncelleme : 19-11-2018 16:58

Başkan Şenol Kul: Terme’de halkımızın imzası var

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, gelenekselleşen halk gününde vatandaşlar ile buluşmalarını sürdürüyor. Kul, “Termemizin her köşesinde, her mahallesindeki hizmetlerimizin, yaptığımız çalışmaların, gerçekleştirdiğimiz projelerin fikir kaynağı ve çıkış noktasın da halkımızın imzası var" dedi.

Başkan Şenol Kul: Terme’de halkımızın imzası var

Terme’de yürütülen birçok projede katılımcı bir yönetim anlayışını ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Şenol Kul, her daim olduğu gibi vatandaşları dinlemeyi sürdürüyor. Mahalle buluşmaları, mahalle ziyaretleri ve bunun gibi etkinlikler ile vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Kul, geleneksel bir hal alan “Halk Günü”nde Termeliler ile buluştu.

Bugüne kadar yaptıkları her hizmette ‘önce insan’ ilkesini benimsediklerini söyleyen Başkan Şenol Kul, Terme halkı ile dertleşme imkânı buldukları bu uygulamanın sorunların çözümü noktasında kendilerine büyük katkı sağladığını belirtti.

BAŞARININ SIRRI “HALKIMIZ”
Sosyal belediyecilik anlayışına uygun bir şekilde hareket ettiklerini belirten Başkan Kul: “ Göreve geldiğimizden beri kapılarımız sonuna kadar her zaman halkımıza açık oldu. Bundan sonrada öyle olacak. ‘Halk Günü’ uygulamasıyla amacımız hemşerilerimizle daha sağlıklı zaman geçirebilmek. Vatandaşlarımızın taleplerini, sorunlarını bir bir dinleyerek birlikte çözüm yolları üretmeye çalışıyoruz. Bu hizmet yükünü büyük bir heyecanla yüklendiğimizde, belirlediğimiz çizgimizden hiç şaşmadık. Başarının sırrının gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız olduğunu çok iyi biliyoruz.” dedi.

HALK GÜNÜNDEN VATANDAŞ MEMNUN
Başkan Kul ile Halk Günü’nde birebir sorunlarını iletme imkânı bulan vatandaşlar, devam eden bu uygulamadan memnun olduklarını ifade ederek, “Halk Günü’nde hem Başkanımız Şenol Kul’a teşekkür etmek, hem de bire bir kendisine birkaç sıkıntımızı aktararak yardımcı olabileceği konularda bilgi almak istedik. Kendisine ve ekibine böyle bir uygulama başlattıkları ve sürdürdükleri için teşekkür ediyoruz” dediler.

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA