23 EYLÜL 2018

Başkan Tok İLKEM öğrencileriyle buluştu

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İLKEM eğitim kurumu öğrencileri ve aileleriyle biraraya geldi. Başkan Tok, "Yarınların ´Büyük Adamlarını´ yetiştirmenin gayretini yaşıyoruz" dedi.

Başkan Tok İLKEM öğrencileriyle buluştu

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Derebahçe Sosyal Tesisleri'nde belediye bünyesinde eğitim veren İLKEM Eğitim Kurumlarının öğrenci ve velileriyle biraraya geldi.

İLKEM Eğitim Kurumlarında yıl boyunca İlkadımlı öğrencilerin okul derslerine destek ve sınavlara hazırlık kursları verildiğini, bunun yanında birçok etkinlikle çocukların sosyal anlamda gelişimine büyük katkılar sağlandığını anlatan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İLKEM'de sadece okul derslerine destek vermenin ötesinde, yarınımızın umudu evlatlarımızı ilim, irfan, vatan ve bayrak sevgisi ve bilgisiyle donatarak yarınların ‘Büyük Adamlarını’ yetiştirmenin gayretini yaşıyoruz. Verdiğimiz her çabanın karşılığını hem evlatlarımızdan hem de ailelerinden gördüğüm teveccüh ile alıyoruz. Büyük İlkadım ailesinin tüm fertlerine canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medyada polise ‘Geberin’ diyen muhtara gözaltı
Sosyal medyada polise ‘Geberin’ diyen muhtara gözaltı
3 'sakin şehir' daha geliyor
3 'sakin şehir' daha geliyor