GENEL
Giriş Tarihi : 27-10-2020 19:51   Güncelleme : 27-10-2020 19:51

Bayan Gömlek Modelleri

Sıfır kol olarak tasarlanan bayan gömlek modellerinde güpür ve dantel gibi desenli kesimler daha fazla karşınıza çıkıyor. Kolları sıfır kesim olan modellerin yanı sıra yarasa kesim olan ve salaş kesim olan modeller de sık sık kombinlerde yerini alıyor.

Bayan Gömlek Modelleri

Kadınlar için kullanımı rahat olan ve bu rahatlığın yanı sıra şıklığı da önemli olan parçalar içerisinde bayan gömlek modelleri yer alıyor. Yaz ve kış ayrımı yapmaksızın tercih edilen bu gömlek modellerinde kullanılan renk tonları ise açık ve koyu olarak iki türe ayrılıyor. Kumaş tercihi olarak ise keten, pamuklu, kot, oduncu, viskoz, saten ve ayrobin olarak ayrım gösteriyor. 

Yaz aylarında daha çok açık renk tonlarına ve pamuklu ya da keten kumaşlara sahip olan gömlekler tercih ediliyor. Sonbahar ve kış aylarının serin günlerinde ise kot, ayrobin ve oduncu kumaşlar tercih ediliyor. Aynı zamanda özel kombinler için de en başta viskoz ve saten kumaşlara sahip olan gömlekler yerini alıyor.

Sıfır Kol Bayan Gömlek Modelleri

Sıfır kol olarak tasarlanan bayan gömlek modellerinde güpür ve dantel gibi desenli kesimler daha fazla karşınıza çıkıyor. Kolları sıfır kesim olan modellerin yanı sıra yarasa kesim olan ve salaş kesim olan modeller de sık sık kombinlerde yerini alıyor. Sizler de bu salaş ya da dar kesim modelleri spor ve şık kombinlerinize uydurarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bayan Gömlek Modelleri

Oldukça uygun fiyatlar karşılığında sizlere çeşit çeşit, renk renk, desen desen sunulmakta olan bayan gömlek modellerini https://www.peraclub.com/bayan-gomlek adresinde bulabilir, yakından inceleyebilir ve bütçenize uygun şekilde temin edebilirsiniz.