GENEL
Giriş Tarihi : 16-06-2021 13:13   Güncelleme : 16-06-2021 13:13

Bioder Tüy Azaltıcı Ürünlerini Denediniz mi?

Bioder Tüy Azaltıcı Ürünlerini Denediniz mi?

Kadın veya erkek farketmeksizin en sık yaşanan problemlerin başında istenmeyen tüyler gelir. İstenmeyen bu tüylerden kurtulmanın; ağda, epilasyon, lazer gibi birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlere ek olarak ise Bioder markasının tüy azaltıcı özelliğine sahip doğal krem, serum, yağ formunda birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. O halde gelin birlikte ürünlere göz atalım…

Bioder Bio Epilation Karınca Yumurtası Yağı

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz karınca yumurtası yağı tüylerden acı çekmeden kolayca kurtulmanıza yardımcı olan doğal bir üründür. Bioder karınca yağı istenmeyen tüylere etki ederek tüyleri azaltır, inceltir, ve cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Epilasyon ve depilasyon sonrasında düzenli olarak kullanabilirsiniz. Genel olarak faydaları ise;

  • Doğaldır.
  • Her cilt tipiyle uyumludur.
  • Tüylerin geç çıkmasına destek olur.
  • Sarı ve ince tüylerde dahi etkilidir.
  • Cildi nemlendirir ve parlaklık kazandırır.

Uygulama yapacağınız zaman bölgeyi tüy görünümünden temizleyin, hassasiyetinizin gecikmesi için de 20 dakika bekledikten sonra masaj yaparak karınca yağını cildinize iyice yedirin. Durulamaya ihtiyaç yoktur.

Bioder Biocure Cream

Tüy azaltıcı etkili vücut kremidir. Tüyleri kökünden aldıktan sonra uygulama yapacağınız bölgeye masaj yaparak düzenli olarak kullanın. Cilde günlük olarak uygulayabilirsiniz, vücut bölgesine özel olarak formüle edilmiştir. Kıl ve ten rengi ayırt etmeksizin pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

İstenmeyen tüyleri gidermek için özel olarak geliştirile      n Bioder ürünlerinde istenilen etkiyi elde etmek için düzenli olarak kullanılması gerekir. Düzenli kullandığınız takdirde ürünlerden daha hızlı sonuç alacaksınızdır. Tüm bu ürünlerin yanı sıra Bioder markasının doğal içeriklerle formüle edilmiş ılık ağda, serum, tüy dökücü krem gibi de ürün çeşitlerini yelpazesinde barındırmaktadır. Vücut bakımınıza göre ihtiyacınıza olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Siz de ürün çeşitlerini Dermokozmetika sitesi üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.