16 AĞUSTOS 2018

´Bırak Gitsin´ raflardaki yerini aldı!

Samsun Haber Hattı yazar ailesi arasında yer alan Kağan Bayraktaroğlu´nun ´Bırak Gitsin´ adlı kitabı raflardaki yerini aldı.

´Bırak Gitsin´ raflardaki yerini aldı!

Yazılarıyla Samsun Haber Hattı yazar ailesi içinde yer alan Kağan Bayraktaroğlu'nun 'Bırak gitsin' adlı kitabı raflardaki yerini aldı. "Sonsuz Gücünüzü Şimdi Ortaya Çıkarın" sloganıyla çıkan ve etkisi 'Harvard Medical School' tarafından onaylanmış 'Sedona Yöntemi' uygulamalarıyla insanlara yıllardır bastırılan duygu ve düşüncelerini serbest bırakmayı öğretmeyi, hayatlarında ne olursa olsun güçlü, cesaretli, dingin olmaları ve amaçlarına ulaşmaları için rehberlik etmeyi amaçlayan kitapta özetle şu konulara yer veriliyor:

-Zihin gerçekten bir hapishane mi yoksa oradan nasıl çıkılacağını mı bilmiyoruz?

-Duygu ve düşünceleri serbest bırakmak yerine niye bastırmayı seçiyoruz?

-Geçmişi bırakmak mümkün mü?

-Zihinsel rüyadan uyanıp şimdinin gücüyle nasıl yaşayabiliriz?

-Neden korku ve kaygılarımız var ve onlardan nasıl özgür olabiliriz?

-Pozitif düşünmek neden sorunlarımızı çözmek için yeterli değil?

-Mutlu olmak gerçekten zor mu?

-Öfke ve stresi nasıl serbest bırakabiliriz?

-İlişkilerde serbest bırakmanın ne gibi mucizevi etkileri var?

-Problemlerin kısırdöngüsünden nasıl çıkabiliriz?

-Hedeflerimize ulaşmanın ve başarılı olmanın sırları nedir?

Doğan Kitap tarafından yayımlanan 'Bırak gitsin' 18 Mayıs 2017 Perşembe gününden itibaren tüm kitapçılarda okurlarıyla buluşacak.

Kağan Bayraktaroğlu kimdir?

Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Kağan Bayraktaroğlu, merkezi Amerika Sedona’da bulunan Sedona Method’un(Sedona Yöntemi) Türkiye temsilcisi ve Türkiye’deki tek lisanslı koçudur. Kendisi Sedona Amerika’da, Sedona Yöntemi Eğitmeni ve Sedona Training Associates’in kurucusu Hale Dwoskin’in iki yıl süren birebir koçluk ve sertifikalı koçluk eğitimlerine katılarak Sedona Yöntemi Lisanslı Koçu olmaya hak kazanmıştır. Yaklaşık 20 yıl önce başlayan kişisel gelişim sürecinde yurtiçi ve yurtdışında birçok seminere, bireysel çalışmaya katılarak kendisini ruhsal ve zihinsel olarak geliştirmeye başlamıştır. 2006 yılında ıngiltere’de bulunan Stone Bridge College’dan Geştalt Terapi, Rogerian Terapi, Primal Terapi, Psikoterapi ve Kognitif Davranışçı Terapi gibi tekniklerin çalışıldığı "Integrated Therapeutical Counselling" diploması almıştır. Bayraktaroğlu, bu eğitimlerin yanı sıra Akashic Records (Akaşik Kayıtlar) konusunda Amerika, Hawaii ve Avustralya’dan birçok farklı uzmanla birebir çalışmalar yaparak ruhsal bilgilerini geliştirmiştir. Annesi Reiki Master Lale Aksoy Bayraktaroğlu’ndan Reiki 1, Reiki 2 ve Melchizedek Metodu-Merkabah ve Rainer Krell’den Pranic Healing (Prana Şifacılığı) eğitimlerini almıştır. 2007 yılında başlayan Sedona Yöntemi yolculuğu ile birlikte SedonaYöntemi’ni Türkiye’de uygulamaya ve tanıtmaya başlamıştır. Mart 2015’te www.zihinotesi.com sitesini kurmuştur. Bu sitede kendisi tarafından özel olarak hazırlanmış bilinçaltı temizliği ses kayıtları yer almaktadır. Ses kayıtlarında Sanskrit temizleme teknikleri ve serbest bırakma teknikleri, özel teta ses frekansları ile birleştirilerek etkili bir çalışma haline getirilmiştir.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Komando birliği sayısı 12’den 16’ya çıkarıldı
Komando birliği sayısı 12’den 16’ya çıkarıldı
Üniversiteli Mert kaldırımda yürürken canından oldu
Üniversiteli Mert kaldırımda yürürken canından oldu