GENEL
Giriş Tarihi : 23-08-2020 21:55   Güncelleme : 23-08-2020 21:55

Bluetooth Kulaklık

Bluetooth kulaklık alırken birçok şeye dikkat etmek gerekir. Dışardaki sesleri önleme , suya karşı koruma ve darbelere karşı dirençli olma ,ses kalitesi bunlardan bazılarıdır.

Bluetooth Kulaklık

Cep telefonları ile hayatımıza giren bluetooth kulaklıklar farklı renk ve tasarımları ile birçok modeli bulunmaktadır. Bluetooth kulaklık modelleri gündelik hayatta kolaylık sağlayan kulak içi ya da kulak üstü şeklindeki tasarımları sunduğu özellikler ile ilginizi çekeceketir.

Bluetooth Kulaklık Model ve Özellikkleri

Bluetooth kulaklık alırken birçok şeye dikkat etmek gerekir. Dışardaki sesleri önleme , suya karşı koruma ve darbelere karşı dirençli olma ,ses kalitesi bunlardan bazılarıdır. Desibela  IP56 sınıfında korumaya sahiptir. Bu koruma dış etkenlere karşı kulaklığınızı korur.  Anteranmanlarda rahatlıkla kullanacağınız yüksek performanslı spor kulaklık şık tasarımı ve terlemeye karşı dayanıklı hafif yapısı ile size uzun süre müzik dinleme keyfi yaşatacaktır. Kulaklıklar tam kulağınıza yerleşecek şekilde tasarlanmıştır.  Kulak üstü kulaklıklar daha çok spor yaparken tercih edilen bir modeldir. Solo Pro’ nun  ses paylaşım özelliği ile Solo Pro ve diğer herhangi bir Beats kulaklık ile ses paylaşımını kolaylıkla yapabilirsiniz. JBL Endurance  kulaklık ıpx7 su geçirmez özelliği ile egzersiz yaparken yağmurlu havada rahatlıkla kullanabilirsiniz.  8 saate kadar müzik dinleme keyfini çıkarın. Unbanears  Plattan 2 kulak üstü kulaklık modelleri rahat kulak yastıkları konforulu müzik dinleme keyfi sunar. Rahat katlanabilir özelliği ile gittiğiniz yerlere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.  JBL Tune 115BT Coral kulaklık kabloların birbirine dolaşmasını engelleyen şekilde tasarlanmıştır. Mıknatısları sayesinde kulaklık kullanılmadığında sarkmamasını engeller. Her bütçeye göre bluetooth kulaklarıkları Desibea adresinden bulabilirisiniz.

https://www.desibela.com/bluetooth-kulakliklar