GENEL
Giriş Tarihi : 21-10-2020 12:27   Güncelleme : 21-10-2020 12:27

Cem Yılmaz'dan Sağlık Bakanlığı'na çağrı

Cem Yılmaz yaptığı açıklamada SMA hastası çocuklar için Sağlık Bakanlığı'ndan destek istedi. Yılmaz, sağlık çalışanları için etkinlikler düzenlenmesi halinde hiç bir ücret almadan sahneye çıkacağını da açıkladı.

Cem Yılmaz'dan Sağlık Bakanlığı'na çağrı

Cem Yılmaz sosyal medyadan yaptığı açıklamalarda SMA hastası çocuklar için mesajlar yayınladı. Sağlık Bakanlığı'na da seslenen Yılmaz SMA hastaları için kolaylık ve destek vurgusu yaptı.
 

Cem Yılmaz'dan Sağlık Bakanlığı'na çağrı - 2

Yılmaz şu ifadeleri kullandı: "Gönlü bol olmak paylaşmak bunlar güzel şeyler...İşin içine ilim, bilim, teknoloji girince, hastalığın mücadelesi de yıpratıcı bütcelerde olunca biz bizden büyüklere,devletimize ihtiyac duyuyoruz."

 

Cem Yılmaz'dan Sağlık Bakanlığı'na çağrı - 3

"Bir moral veren yetkiliye, bir uzatılan ele şimdiden Allah razı olsun diyorum. Sağolun"

Cem Yılmaz'dan Sağlık Bakanlığı'na çağrı - 4

Sağlık çalışanları için ücret almadan onlara destek olacağını da dile getiren Yılmaz şöyle konuştu: "Pandemi boyunca sorumluluğu en yüksek seviyede olan Sağlık Bakanlığımıza önerimdir"

Cem Yılmaz'dan Sağlık Bakanlığı'na çağrı - 5

"Tüm ülkede, sağlık personeline, canıyla kanıyla mücadele eden bütün savaşçılarımıza moral toplantıları söyleşiler organize ederlerse hiçbir ücret almamak kaydıyla katılmayı görev bilirim" (ntv)