GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-02-2024 16:18

Cevat Öncü: Herkesin oyuna talibiz

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, “Partiler bu işlerde araçtır, aslolan hizmettir. Kimin daha iyi hizmet edeceğine inanıyorsak ona destek olmamız lazım. Herkesin oyuna talibiz” dedi.

Cevat Öncü: Herkesin oyuna talibiz

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, seçim çalışmalarını ara vermeden yoğun bir tempoda sürdürüyor. Salıpazarı ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katılan Öncü, “Parti teşkilatlarımız, ilçe teşkilatlarımız, ilçe adaylarımız ve partililerimizle birlikte yorulmak bilmeden, bıkmadan, usanmadan, uzanabildiğimiz kadar uzaklara uzanmaya, kucaklayabildiğimiz kadar insanı kucaklamaya ve ellerini sıkabildiğimiz kadar insana ulaşmaya, dertlerini dinlemeye, projelerimizi anlatmaya, çözüm önerilerimizi sıralamaya devam ediyoruz” dedi.

Cevat Öncü, önceliklerinin Samsun olduğunu ifade ederek, “Biz diyoruz ki önceliğimiz Samsun ve 17 ilçedir. Biz diyoruz ki, 17 ilçemizle birlikte Samsun hak ettiği değeri almalıdır. Salıpazarı’nın çok kıymetli kestane balı olduğunu biliyoruz. Bu balı Türkiye'ye, dünyaya tanıtmak için gerekli adımları atacağız. Kestane balı yetiştiriciliğine gerekli teşvikleri vereceğiz” diye konuştu.

Salıpazarı ilçesinde vatandaşlardan destek isteyen Öncü, “2 aylık saha çalışmalarımızda görüyoruz, inanın görüyoruz. Çok güzel ve olumlu geri dönüşler alıyoruz. Partiler bu işlerde araçtır, aslolan hizmettir. Kimin daha iyi hizmet edeceğine inanıyorsak ona destek olmamız lazım. Herkesin oyuna talibiz. Samsun ve Salıpazarı genelinde ılıman bir siyasi iklime ihtiyaç olduğunu görüyoruz. Bunu siz de görüyorsunuz, kimseyi ötekileştirmeden kimseyi oradan, buradan, onlar, bunlar, şunlar demeden herkesi kucaklayan belediye başkanı olmaya talibiz. Hizmet için talibiz” ifadelerini kullandı.