14 AĞUSTOS 2018

CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Benim yaptığım her hareket samimidir emin olun

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bayram namazı sonrasında kameraların karşısına geçti ve ´bozkurt işareti´ yapmasına yönelik MHP lideri Bahçeli´nin eleştirisine, "Benim yaptığım her hareket samimidir emin olun" diye karşılık verdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Benim yaptığım her hareket samimidir emin olun

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Adalet Yürüyüşünün 11. gününde geceyi geçirdiği Bolu kent merkezine 4 kilometre uzaklıktaki kamp alanından çıkıp, bayram namazı için yakındaki Karacaağaç Köyü’nde bulunan Karacaağaç Mahallesi Camii’ne geçti. Kılıçdaroğlu, bayram namazını kıldıktan sonra cami çıkışında vatandaşlarla tek tek tokalaşarak bayramlaştı.

Bayramlaşma sonunda Genel Başkan Kılıçdaroğlu, aynı mahallede bulunan Ayhan Kara’ya ait evin bahçesinde sabah kahvaltısı yaptı. Burada açıklamalarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, "Şu ana kadar yolun yaklaşık 3’te 1’ini bitirdik. Şöyle bir düşünce var, Kılıçdaroğlu gerçekten yürüyor mu yoksa arada bir yürüyüp sonra otobüse mi biniyor. Ankara - İstanbul yolunun her santimini yürüyorum arkadaşlar" dedi. Kılıçdaroğlu, cezaevinde açlık grevine devam eden eğitimciler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça'ya da seslenerek, açlık grevine son vermeleri çağrısında da bulundu.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu bir soru üzerine, 'bozkurt işareti' yapmasına yönelik MHP lideri Bahçeli'nin eleştirisine de yanıt verdi ve "Benim yaptığım her hareket samimidir emin olun. Hayatım boyunca hep samimi oldum. Bakın bayram sabahı böyle ikircikli bir tavır içine girmek istemem. Eğer bozkurt işareti yapan biri bana destek verirse benim de ona destek vermem gerekir. Siyasette olabilir, insanlar birbirlerini eleştirirler ama eleştirinin de belli bir düzeyde olması lazım. Her söylediğim şeyin, her kurduğum cümlenin samimi olduğuna inanmanızı isterim" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk koca kaçınca Rus kayınvalide kızını öldürdü
Türk koca kaçınca Rus kayınvalide kızını öldürdü
Takla atan otomobildeki anne ve bebeği öldü
Takla atan otomobildeki anne ve bebeği öldü