GENEL
Giriş Tarihi : 06-02-2021 14:16   Güncelleme : 06-02-2021 14:16

Class Petrol Kalitesi ile Farkını Ortaya Koyuyor

Class Akaryakıt Naifoğlu Holding kalitesi ile farkını ortaya koymaya devam ederken, alanında yaptığı çalışmalar ve büyüme hızı ise sektörde en çok konuşulan konular arasında yerini alıyor.

Class Petrol Kalitesi ile Farkını Ortaya Koyuyor

Class petrol Naifoğlu Holding bünyesinde çalışmalarına devam ederek, her zaman ilerleme kaydeden ve sektörde hızlı bir büyüme ile elli adet petrol istasyonu açmıştır. Birçok kişiyi bünyesinde istihdam ederek, çalışma olanağı tanır. Pandemi sebebi ile işten çıkarmalar mevcutken, işe alım yapan nadir firmalar arasındadır. Kısa sürede gösterdiği başarı ile adından her zaman bahsettiren firma, ilerleme serüveni içerisinde de diğer petrol firmaları ile de çalışmıştır. 

Ortak çalışmaları gerçekleşerek birçok firmanın petrol ürününden alım sağlamıştır. Büyüme hızı içerisinde her zaman alanında en iyi çalışanlarıyla hizmet vermeye devam eder. Beklentileri her zaman sektörde karşılayarak müşteri memnuniyetine önem veren firmalardandır.

Akaryakıtta Sınır Tanımayan Naifoğlu Holding

Her zaman yaptığı işlerde sınır tanımayarak daha iyiye ulaşmaya devam eden Naifoğlu Holding yönetim kurulu başkanı Mahsun Uslu, sektörde oluşan pandemi sebebi ile belirli sürede yaşanan kriz için, kısa sürede dengeye getirildiğini ve önlem alındığını belirtti. 2021 için de sektörde hızlı büyüme ile istedikleri kadar alanlarında geniş dağılım göstererek hedeflerine ulaşacaklarını belirtti. 

Class Akaryakıt Naifoğlu Holding kalitesi ile farkını ortaya koymaya devam ederken, alanında yaptığı çalışmalar ve büyüme hızı ise sektörde en çok konuşulan konular arasında yerini alıyor. Her zaman büyümenin gerçekleşeceğini dile getiren yönetim kurulu başkanı Mahsun Uslu, seksen bir il de yayılma hedefi göstereceklerini belirtti.