17 AĞUSTOS 2018

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun´a geliyor

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın, 24 Mart tarihinde yapılacak partisinin 6. Olağan Kongresi için Samsun´a geleceği açıklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun´a geliyor

Samsun Ak Parti'de İl kongreleri öncesinde ilçe kongrelerin tamamlanması için çalışmalar devam ediyor. İl Başkanlığında yapılan değerlendirme ve istişareler sonunda İlkadım, Ayvacık, Ladik, Yakakent, Alaçam, Kavak, Tekkeköy ve Vezirköprü'de mevcut İlçe başkanlarının tekrar aday olmaması yönünde karar alındı.

Ak Parti Samsun İl Başkanlığı'ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada Canik ve Asarcık'ta ilçe başkanlarıyla yola devam edileceği, daha önce 19 Mayıs İlçe başkanının istifasının alındığı, Bafra İlçe Başkanı ile alakalı istişare sürecinin ise sürdüğü belirtildi.

Açıklamada 23 Şubat'ta Ladik, Vezirköprü, Ayvacık, 24 Şubat'ta Asarcık, Canik, Tekkeköy, 25 Şubat'ta Kavak, Bafra, İlkadım, 26 Şubat'ta da Yakakent, Alaçam ve 19 Mayıs ilçe kongrelerin yapılacağı da vurgulandı.

CUMHURBAŞKANI KONGREYE KATILACAK
Bu arada ilçe kongrelerin tamamlanmasından sonra Ak Parti Samsun 6. Olağan Kogresi'nin 24 Mart Cumartesi günü saat 12.00'de Yaşar Doğu Spor Salonu'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacağı ifade edildi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendisini ısıran köpeğe ateş eden polise soruşturma
Kendisini ısıran köpeğe ateş eden polise soruşturma
15 aylık Zeynep, buzdolabında boğuldu
15 aylık Zeynep, buzdolabında boğuldu