GÜNDEM
Giriş Tarihi : 31-03-2020 01:01   Güncelleme : 31-03-2020 13:37

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya Samsun'dan destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 maaşını bağışlayarak başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na Samsun'dan da destek yağdı. Samsun Valisi Osman Kaymak 1 ay, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de 6 aylık maaşını kampanyaya bağışladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya Samsun'dan destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, telekonferans yolu ile gerçekleştirilen Bakan Kurulu Toplantısı'nın ardından 'Ulusa Sesleniş' konuşmasında, ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla 'Milli Dayanışma Kampanyası'nı 7 aylık maaşını bağışlayarak başlattı. Hemen ardından da kampanyaya destek mesajları yağdı.

Samsun Valisi kampanyaya destek olmak için 1 ay, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı 6 ay, Samsun Miletvekilleri Çiğdem Karaaslan 3 ay, Fuat Köktaş, 3 ay, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı 1 ay, Salıpazarı Blediye Başkanı Halil Akgül 1 ay, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan 1 ay, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç 1 ay, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen de 1 aylık maaşını bağışladığını açıkladı.

İşte o mesajlar:

Samsun Valisi Osman Kaymak: 
"Sayın Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu milli dayanışma kampanyasına ben de bir maaşımla katılıyorum."

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir:
"Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan’ın öncülüğünde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na ben de 6 aylık maaşımı bağışlıyorum."

Samsun AK Parti Milletvekili Çiğdem Karaaslan:
"Gün; milletçe bir olma, dayanışma ve yardımlaşma günüdür. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. @RTErdogan’ın başlatmış olduğu #MilliDayanışmaKampanyası‘na ben de 3 aylık maaşımı bağışlayarak katılıyorum.un Ak Parti Milletvekili Çiğdem Karaaslan:

Samsun AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş:
"Gün birlik olma günüdür! Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı ve ilk bağışçısı olduğu Milli Dayanışma Kampanyası’na bende 3 maaş bağışlayarak katılıyorum."

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı:
"#KardeşlikSeferberliği kampanyamız kapsamında Canik Belediye Başkanı olarak 1 aylık maaşımı bağışlıyor, tüm Meclis Üyelerimize, Teşkilatımıza, İş insanlarına çağrıda bulunuyorum."

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen:
"Sayın Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu “MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI “ çerçevesinde bende bir aylık maaşımı bağışlayarak bu kampanyaya katılıyorum. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin."

SAMSUN HABER HATTI