GENEL
Giriş Tarihi : 06-08-2018 18:08   Güncelleme : 06-08-2018 20:08

Dudak Dolgusu İle Yaza Etkileyici Bir Giriş Yapmak Mümkün

Dudak dolgusu, dudak için yapılan estetik uygulamalardan birisidir. Hyalüronik asit içeren dolgu uygulamaları ile dudaklar estetik açıdan istenilen şekle getirilebilmektedir.

Dudak Dolgusu İle Yaza Etkileyici Bir Giriş Yapmak Mümkün

Dudak, yüzün ve kişiliğin dışarıdan bakıldığında en karakteristik belirteçlerinden birisini oluşturmaktadır. Bu yüzden de hem doğuştan hem de yaşlanmaya bağlı olarak dudaklarında istenmeyen durumlar ortaya çıkanlar estetik tedavilerine başvurmaktadır. Bu tedaviler ve yöntemler hakkında görüşlerini almak için Uzm. Dr. Hande Ulusal'a başvurduk.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu, dudak için yapılan estetik uygulamalardan birisidir. Hyalüronik asit içeren dolgu uygulamaları ile dudaklar estetik açıdan istenilen şekle getirilebilmektedir. Hyalüronik asit zaten hali hazırda vücudumuzda bulunmaktadır ve bu yüzden de alerjik reaksiyonlar gibi istenmeyen durumların ortaya çıkması beklenmez. Bu uygulama ile ince dudaklar dolgunlaştırılabilir. Ayrıca dudak yapısında bulunan asimetriler düzeltilebilir. Dudakların nemlenmesi sağlanır, dudak kontürleri düzeltilir. Bu uygulamayı yapan pek çok dudak dolgusu istanbul doktoru bulunmaktadır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu pek çok estetik yöntem gibi çok ince uçlu iğneler aracılığı ile yapılmaktadır. Bu işlem sırasında ağrı hissedilmez. Çünkü işleme başlamadan önce dudak çevresine lokal etkili anestezik kremler sürülür. Bu kremler sayesinde hastanın dudak ve çevresinde geçici süre ile his yeteneği kaybolur. işlem yaklaşık 15-20 dakika civarında sürer. Uygulamanın ardından gündelik yaşama bir an önce dönmek mümkündür. Ancak ilk kez bu uygulama yapılıyorsa 2 hafta sonra tekrarlayıcı bir uygulama daha gerekebilir. Bu da yapıldıktan sonra kalıcı dudak dolgusu bakırköy hizmeti tamamlanmış olmaktadır. Ancak kalıcılık süresi 6-12 ay kadar sürebilir. Bu kişinin cilt özelliklerine, yaşına vb. göre değişiklik göstermektedir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu fiyatları, elbette büyük değişiklikler göstermektedir. Bu hizmeti alacağınız merkezin ve doktorun niteliklerine, işleminizin ne kadar emek gerektirdiğine, isteklerinize ve tercihlerinize göre değişiklikler gösterir. Bunun yanında en iyi dudak dolgusu yapan doktor bulmak çok zordur. Zira bu işlem artık her merkezde yapılabilmektedir ve her doktor bu konuda belirli bir yeterliliğe erişmiştir. Bu noktada sizin tercihlerinize ve alışkanlıklarınıza uygun bir hizmet almanız en doğrusu olacaktır. işlemi uygulayacak doktor yapacağı işlemin özelliklerine, boyutlarına ve niteliklerine karar verdikten sonra size bir fiyat belirleyecektir. Aksi halde rastgele bir fiyatı buradan söylemek mümkün değildir.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA