24 AĞUSTOS 2019 Cumartesi 07:15
SİYASET
Giriş Tarihi : 15-03-2019 17:32   Güncelleme : 15-03-2019 17:32

Erdoğan Tok: Görüyorum ki, 5 yıl boyunca halkımızın gönlüne girebilmişiz

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a, Unkapanı Mahallesi’ne yaptığı seçim gezi sırasında evlerinin balkonundan ve penceresinden sevgi gösterilerinde bulunuldu. Tok, "Görüyorum ki, 5 yıl boyunca halkımızın gönlüne girebilmişiz" dedi.

Erdoğan Tok: Görüyorum ki, 5 yıl boyunca halkımızın gönlüne girebilmişiz

Samsun'un İlkadım İlçesi Unkapanı Mahallesindek, seçim çalışmaları srasında evlere konuk olan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Görüyorum ki, biz 5 yıl boyunca halkımızın gönlüne girebilmişiz. Sokaklarda ve evlerde bunu görüyorum” dedi.

Seçim çalışmasında vatandaşlara karanfil dağıtan ve öz çekim de yapan Erdoğan Tok, "Allah’a çok şükür, sizlere ne vaat ettiysek, vaatlerimizden daha fazlasını yaptık. Unkapanı Mahallemizde, 18 kilometre sıcak asfalt, 4650 metrekare fırçalı beton, çalışmalarıyla mahalle sakinlerimizin hizmetinde olduk. Bu hizmetleri gerçekleştirirken elimizdeki kaynakları altyapıya ve mahallelerin öncelikli ihtiyaçlarına göre değerlendiriyor, her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla çalışıyoruz” diye konuştu.

“UNKAPANI KÜLTÜR VE YAŞAM MERKEZİNİ KAZANDIRDIK”

Unkapanı Mahallesi’ne yeni dev bir kültür ve hayat merkezini kazandırmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Unkapanı Mahallemizde büyük bir değişim ve dönüşüme örnek olan yeni dev bir kültür ve yaşam merkezini hayata geçirdik. Çocukların, gençlerin, hanım kardeşlerimizin dolayısıyla 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği bir eser inşa ettik. Çok fonksiyonlu olarak hizmet verecek kültür ve yaşam merkezimizde ticaret merkezi ve dükkânlar, kültür merkezi, hanımlar için kurs salonları, Türk Hamamı, fitnes salonu, spor salonu, toplantı salonu, nişan salonu, otopark gibi hizmet alanları var. Birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği birbirinden farklı noktalarla hizmet verecek modern bir yaşam merkezini hayata geçirdik” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA