25 HAZİRAN 2019 Salı 12:32
SİYASET
Giriş Tarihi : 18-03-2019 16:18   Güncelleme : 18-03-2019 16:18

Erdoğan Tok: İlkadım’da yeni dönem iş ve istihdam dönemi olacak

Cumhur İttifakı Adayı lkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yeni dönemde iş ve istihdam projeleri ile gençleri meslek sahibi yapacaklarını, kadınlara evde ürettiklerini kazanca dönüştürecekleri projeleri hayata geçireceklerini belirterek, "Gençler iş sahibi olacak, kadınlar ürettiklerini kazanca dönüştürecek” dedi.

Erdoğan Tok: İlkadım’da yeni dönem iş ve istihdam dönemi olacak

Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok,  seçim çalışması için gittiği Çatalarmut mahallesinde sokak sokak gezerek vatandaşlarla biraraya geldi. Karanfil dağıttıpı vatamdaşlara kendisne gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden Tok, gönül belediyeciliği anlayışıyla 5 yılda İlkadım’ın her köşesine hizmet yaptıklarını söyledi.

Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Çatalarmut mahallemizde, 10 km asfalt, 2650 m2 parke, 4350m yol açma ve 4200 m2 sathi kaplama hizmetleri yaptık. Çocuklarımız için modern oyun guruplarının ve spor aletlerinin olduğu parklar yaptık. Bununla birlikte Çatalarmut Mahallemizde geleceğin aydınlık yarınlarının temellerini atacak olan gençler için belediyemize ait eski şantiye alanındaki 4,5 dönümlük araziye Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi’ni kazandırarak gençlerimize armağan ettik. Sadece Samsun’da değil Türkiye’de yankı getiren, beğenilen ve örnek alınan mega projeleri hayata geçirdik. 255 milyon liralık yatırımı İlkadım’a kazandırarak bir rekor hizmetlere imza attık” dedi.

ÇATALARMUTTA İMARSIZ YER KALMAYACAK

Çatalarmut mahallesinde imarsız yerin kalmayacağını ifade eden Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yaptığımız ortak çalışmayla Çatalarmut Mahallesi’nin alt kısmında bulunan imarsız alandaki yerleri iktidar belediyesi olmanın imkanlarını kullanarak avantaja dönüştüreceğiz. Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Demir’in bizzat ilgilendiği önemli konulardan birisi. İnşallah, Çatalarmut Mahallesi’nde imarsız yer kalmayacak. Zemin etüt çalışmaları yapılan yerlerde imarsız kalan kısımlarda Büyükşehir Belediyemizin yapacağı çalışmayla Çatalarmut Mahallesi Adalı Halil Caddesi ve alt kısımlarında olan imarsız alanlar, imarlı hale getirilecek” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA