SİYASET
Giriş Tarihi : 14-03-2019 16:18   Güncelleme : 14-03-2019 16:58

Erdoğan Tok: Kışla Mahallesi'ne büyük hizmetler yaptık

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kışla Mahallesi'nde yaptığı seçim gezisinde büyük ilgiyle karşılandı. Kendisine sevgi gösterilerinde bulunanlara karanfil veren Başkan Tok, "Kışla Mahallesi'ne büyük hizmetler yaptık" dedi.

Erdoğan Tok: Kışla Mahallesi'ne büyük hizmetler yaptık

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve İlkadım Belediyesi Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte Kışla Mahallesi'nde seçim gezisi yaptı.

Selamladıpı vatandaşlara karanfil veren Başkan Erdoğan Tok, hem  talepleri dinledi, hem de mahalle sakinleri ile sohbet etti. Evlerinin balkonlarından ve pencerelerinde destek veren Kışla Mahallesi sakinlerinin ev ziyareti davetlerini de kırmayan  Başkan Erdoğan Tok kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti. Sohbet konuşmalarında 5 yıllık süre içerisinde mega projeler ve dev yatırımlara imza attıklarını dile getiren Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, en büyük başarının hayat bulan bu kardeşlik olduğunu dile getirdi. Tok, “Sevdalısı olduğumuz İlkadım ve İlkadımlı kardeşlerimizle ne yağmur ne soğuk demeden kucaklaşmaya devam ediyoruz. Bugün Kışla Mahallesi sakinlerimizi selamlamak ve taleplerini dinlemek için mahallemizi sokak sokak geziyoruz. Her yaştan vatandaşımızın içten teveccühleri ile karşılanıyor ve birlikte sohbet ediyoruz. Bizleri gören mahalle sakinlerimiz aynı içtenlikle evlerini kapılarını açarak bizleri evlerine davet ediyorlar. Bu da yaptığımız hizmetlerin ötesinde gönüllere girebiliş olduğumuzun güzel bir göstergesi oluyor” dedi.

KIŞLAYA BÜYÜK HİZMETLER

Kışla Mahallesi’ne çok büyük hizmetler yaptıklarını da ifade eden Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Gönül belediyeciliği anlayışıyla hem hizmet noktasında mahallelerimizin ihtiyaçlarını giderdik, hem de yapmış olduğumuz hizmetler sayesinde vatandaşlarımızın gönlünde yer edindik. Kışla mahallemizde, 7 kilometre sıcak asfalt, 5 bin 750 metrekare parke, 1600 metrekare fırçalı beton, 125 m2 beton kaldırım, 10 bin metre yol açma, 19 bin metrekare sathi kaplama çalışmalarıyla mahalle sakinlerimizin hizmetinde olduk. Her mahallemizde olduğu gibi Kışla Mahallemizde de, parklar ve spor alanları yaparak vatandaşlarımızın nefes alacağı dinlenebileceği hizmetler yaptık. 1375 m2 alan üzerine içinde, 200 m2 oyun grubu alanı yaparak çocuklarımızın rahatlıkla vakitlerini geçirebileceği bir alan oluşturduk. 50 m2 fitness alanı, 50 m2 basketbol sahası ve 200m yürüyüş alanı ile mahalle sakinlerimizin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşadık. Bu güzel parkımızın adını da Batman'ın Kozluk ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Adem Güven kardeşimizin adını koyduk. Bu vesileyle canlarını aziz vatanımız için feda eden tüm şehitlerimizi saygıyla, özlemle ve rahmet anıyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun” diye konuştu.

ESNAFIN DESTEKÇİSİYİZ

Yabancılar Pazarı esnafı ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Samsun ekonomisinin bel kemiği olan esnaflarımızın her zaman destekçisiyiz ve yanlarındayız" dedi.

Yabancılar Pazarı esnafı tarafından düzenlenen programa, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP İlkadım Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, Yabancılar Pazarı Derneği Başkanı  Ali Akyüz, Yabancılar Pazarı Oyuncakçı ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Olcay İnanç, Yabancılar Pazarı Derneği kurucu Başkanı Ali Çoban, İlkadım Belediyesi Muhtarları, İlkadım Belediyesi Meclis Üyeleri ve Meclis Üyesi Adayları katıldı.

DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ

Yabancılar pazarındaki esnafların sıkıntılarının geride kalacağı ve ilerleyen süreçte daha güçlü olacaklarını söyleyen, Samsun Yabancılar Pazarı Dernek Başkanı Ali Akyüz, Yabancılar Pazarı Oyuncakçı ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Olcay İnanç ve Yabancılar Pazarı Derneği kurucu Başkanı Ali Çoban, “Samsun’un ekonomisini burada belirliyoruz. İnşallah bundan sonra tüm sıkıntılarımızı çözecek ve daha güçlü olacağız” dedi.

ERDEMİR “İTTİFAKI’MIZ, GÖNÜL BİRLİKTELİĞİDİR”

Cumhur İttifakı’nın siyasi birliktelikten ziyade bir gönül birlikteliği olduğunu söyleyen, “MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, “Gittiğimiz her yerde coşkuyla karşılaşıyoruz ve çok mutlu oluyoruz. Allah’ın izniyle daha güçlü olacağız” dedi.

TOK, “ESERLERİMİZLE KONUŞUYORUZ”

İlkadım Belediyesi olarak Yabancılar Pazarının her zaman dost ve kardeş olarak yanında olduğu belirten ve Cumhur İttifakı’na daha güçlü destek istediğini söyleyen, Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, “Biz her zaman sizlerle birlikte olduk. 2014 yılında sizlerin destekleriyle kazandım ve 5 yılda inanılmaz projelereler, yatırımlar yaptık. Şimdiyse Cumhur İttifakı’nın İlkadım adayıyım. Biz eserlerimizle, yaptıklarımızla konuşuyoruz. Devlet desteğini alabilmemiz için Cumhur İttifakı’nın iktidara gelmesi lazım. Cumhur İttifakı seçime yönelik değil, gönülle yönelik olan bir İttifak’tır. Sizlerle birlikte, güçlü bir teşkilat ve hükümet desteğiyle şahlanışa kalkacağız” şeklinde konuştu.

KÖKTAŞ; “KİMSEYE UCUZ SİYASET FIRSATI TANIMAYIN”

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Değerli esnaf dostlarım, geleceğimiz inşallah aydınlık olacak. Bize yine o coşku ve sevgi dolu yüreğinizi açtınız. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle yürüyün. Gerisini hiç merak etmeyin. Hedefimizi şaşmadan yolumuzda devam edeceğiz. Biz AK Parti olarak ‘ben’ değil ‘biz’ diyoruz. Cumhur İttifakı’yla birlikte güçlü ve başarılı olacağız. Yabancılar Pazarının 2 temel probleminin takibini yapıyoruz. Mustafa Demir ağabeyimle birlikte inşallah seçimden sonra sizin menfaatlerinize,  hukuk ve yasaya uygun en doğru kararı vereceğiz” dedi.

DEMİR; “YABANCILAR PAZARINI İHYA EDECEĞİZ”

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Mustafa Demir, “Yabancılar Pazarı Samsun’un bir markası haline geldi.  Şimdi onu altın yaldızlı bir marka haline getirmek için çalışacağız. Evet, zor günler geçirdiniz ama hep birlikte katkı sağlayarak bu günlere geldik. Yabancılar Pazarı, bizim 400 dönümlük yeni Samsun Fuarının merkezinde. Fuarımıza herkes ve hatta yurtdışından insanlar bile gelecek. Gelen kişiler hem fuarı gezecek hem de buraya gelerek. Yabancılar Pazarının dış ve iç estetiğini en güzel şekilde gözden geçireceğiz. Buranın çatısını ele alacağız. Yabancılar Pazarı, Çiftlik, Mecidiye, Subaşı gibi birçok yerimizi canlandıracağız ve yeniden ihya olacak” şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA