SPOR
Giriş Tarihi : 07-11-2020 14:40   Güncelleme : 07-11-2020 14:40

Ertuğrul Sağlam: Altınordu'yu yenmek istiyoruz

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, pazar günü keni sahalarında karşılaşacakları Altınordu'yu yenmek istediklerini belirterek, "Altınordu maçının ardından 15 günlük milli maç arası var. Bizim için o ara da çok önemli. Çünkü sakatlarımızın takıma dönmesi, covidli birçok oyuncumuzun 15 günlük süre içerisinde tekrar eski fiziksel kalitelerine ulaşabilmeleri için o arayı iyi geçirmemiz gerekiyor" dedi.

Ertuğrul Sağlam: Altınordu'yu yenmek istiyoruz

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yarın kendi sahamızda oynayacağımız Altınordu maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Altınordu karşılaşmasından güzel bir galibiyet almak istediklerini ifade eden Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, açıklamasında,  “Son 3 haftada skor anlamında ve oyun kalitesi anlamında her geçen maç daha iyiye giden bir durumumuz var. Altınordu maçının ardından 15 günlük milli maç arası var. Bizim için o ara da çok önemli. Çünkü sakatlarımızın takıma dönmesi, covidli birçok oyuncumuzun 15 günlük süre içerisinde tekrar eski fiziksel kalitelerine ulaşabilmeleri için o arayı iyi geçirmemiz gerekiyor. O arayı iyi geçirmek için de o araya iyi girmemiz lazım. Dolayısıyla yarın bize birçok açıdan katkı sağlayacak bir karşılaşma oynayacağız. İnşallah son haftalardaki oyun kalitemizin üzerine biraz daha koyup, biraz daha mücadele edip, hep birlikte hareket ederek güzel bir galibiyetle inşallah sıralamada biraz daha yukarı çıkıp ama geleceğe biraz daha umutla bakmak istiyoruz” dedi.

SAMSUN HABER HATTI