SPOR
Giriş Tarihi : 01-03-2020 19:27

Ertuğrul Sağlam: Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam 4-1 kazandıkları İnegölspor maçı sonrasında yaptığı konuşmada, "‘Kazandık mutluyuz’ demem çok bir şey ifade etmeyecek. Sadece taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu hassasiyete uygun davrandıkları için. Şehitlerimizin hepsine Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum” dedi.

Ertuğrul Sağlam: Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam TFF 2.Lig Beyaz grupta sahalarında karşı karşıya geldikleri İnegölspor maçı sonrasında taraftarlara asker selamı verdi.  Ardından düzenlenen basın toplantısında, "Şehitlerimizin acısı içimizdeyken, burada benim maçı değerlendirmem bir şey ifade etmeyecek” dedi.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam konuşmasında, “Futbol duygularla yapılan bir iş. Bu duygular harekete geçmeyince sonucunda bir şey anlatmakta çok kolay olmuyor. O yüzden daha şehitlerimizin acısı içimizdeyken burada benim maçı değerlendirmem, ‘kazandık mutluyuz’ demem çok bir şey ifade etmeyecek. Sadece taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu hassasiyete uygun davrandıkları için. Şehitlerimizin hepsine Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum”  ifadelerini kullandı.

Bu arada karşılaşma sonrasında futbolcular ve teknik ekip soyunma odasında mehmetçiğe asker selamı gönderdi. 

SAMSUN HABER HATTI