GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-04-2020 00:23

Eski Bakan Samsun'a olan özlemini şiirle dile getirince Vali kente davet etti

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, Samsun'a olan özlemini şiirle dile getirip sosyal medyadan paylaştı. Bunun üzerine Samsun Valisi Osman Kaymak da Bayraktar'ı sıktıntılı sürecin geçmesinden sonra kente davet etti.

Eski Bakan Samsun'a olan özlemini şiirle dile getirince Vali kente davet etti

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, sosyal medya hesabından Samsun'a olan özlemini dile getiren yazdığı şiiri paylaştı. Şiirinde Samsun'un baharını, yazını, kışını, yollarını özlediğini ifade eden Bayraktar, yüzlerce beğeni aldı.

Samsun Valisi Osman Kaymak da 2002 Aralık–2011 Mart tarihleri arasında Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı ve Emlak Konut HYO Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan,  11 Haziran 2011’deki seçimlerde Ak Parti Trabzon Milletvekili olarak meclise giren,  61. Hükümet  döneminde de 2,5 yıl Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak görev yapan Erdoğan Bayraktar'ı kendi sosyal medya hesabından kente davet etti.

Vali Osman Kaymak twitter hesabından, "Sayın Bakanım Samsun özlemini güzel şiirinizle dile getirmişsiniz.İnşallah bu sıkıntılar geçtikten sonra Karadenizin incisi  Samsun'da sizleri misafir etmekten şeref duyarım. Ramazanınız mübarek olsun" ifadelerini kullandı.

Erdoğan Bayraktar'ın Samsun özlemini dile getirdiği şiir şöyle;

Samsun, senin baharını...
Hem yazını hem kışını...
Beni candan yakışını...
Hep özledim, özlüyorum...

Gitti gelmez biliyorum...
Ben yine de bekliyorum...
İçerimde saklıyorum...
Samsun, seni özlüyorum...

Sende geçen yıllarımı...
Yaya gezdim yollarını...
Hamzalıyı, Tekkeköy'ü...
Hep özledim, özlüyorum...

SAMSUN HABER HATTI