16 AĞUSTOS 2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı görevinden alınan Çağatay Kılıç´tan ilk açıklama!

Yeni kabinede görev verilmeyen Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, konuyla ilgili twitter hesabından yaptığı ilk açıklamada, yeni bakanlar kurulunun hayırlı olması dileğinde bulundu ve "Samsun Milletvekilimiz, değerli hocamız Sn. Ahmet Demircan Bakanımıza Sağlık Bakanlığı görevinde başarılar diliyorum" ifadelerine yer verdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı görevinden alınan Çağatay Kılıç´tan ilk açıklama!

Başbakan Binali Yıldırım'ın açıkladığı yeni bakanlar kurulunda yer verilmeyen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, ilk açıklamayı resmi twitter hesabından yaptı.

Kılıç, açıklamasında hem yeni bakanlar kuruluna hem de Sağlık Bakanlığı görevine getirilen Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'a görevinde başarı dileğinde bulunarak, "Yeni Bakanlar Kurulumuzun ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, tüm bakanlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim. Rize Milletvekilimiz Osman Aşkın Bak'a Gençlik ve Spor Bakanlığı görevinde başarılar diliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımızın takdirleriyle vazife aldığımız günden bu yana aşkla, şevkle milletimize hizmet ettik. Bizlerden güvenini ve desteğini esirgemeyen başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Başbakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bizi her zaman bağrına basan ve destekleyen Samsunlu kıymetli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Samsun için Partimiz ve Milletimiz için Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında ve Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım'ın koordinesinde hizmet etmeye devam edeceğiz. Durmak Yok, Yola Devam! Samsun Milletvekilimiz, değerli hocamız Sn. Ahmet Demircan Bakanımıza Sağlık Bakanlığı görevinde başarılar diliyorum" dedi.

İşte o twit:

SAMSUN HABER HATTI

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acil servis doktoruna yumruklu saldırı
Acil servis doktoruna yumruklu saldırı
Boynundaki fuları yüzünden canından oldu
Boynundaki fuları yüzünden canından oldu