GENEL
Giriş Tarihi : 27-12-2020 13:11   Güncelleme : 27-12-2020 13:11

Google’da Kaçıncı Sıradayım Sorunuza Kolay Cevap Bulabilirsiniz

Sitenizin durumunu gözlemlemek adına size yardımcı olacak bir konu ise sitenizin sırasını bulmanıza yardımcı olacak yerlerdir. Bu yerler sizin sitenizin konumunu göstererek size vakit kaybettirmeden bunu sağlayarak sizlere gözlem şansı verir.

Google’da Kaçıncı Sıradayım Sorunuza Kolay Cevap Bulabilirsiniz

Her site sahibi sıralamasını merak etmektedir ve etmesi de gerekmektedir. Bu soru kendisinin, sitesinin ne kadar başarılı olduğunu gösterecek önemli bir faktördür ve dikkat edilmediği takdirde başarı yolundan oldukça uzaklara gidilebilir. Doğru bir başarının sırrı, bir web sitesinin iyi noktalara gelmesinin yolu Google’da kaçıncı sıradayım sorusunu sormaktan ve buna cevap aramaktan geçer. Bu sorunun cevabı kolayca bulunabilir çünkü bu konuda yardımcı olan çeşitli siteler vardır ve onlar sayesinde aradığınız sonuca kolayca ulaşabilirsiniz. Bir diğer kısım ise daha doğrusu işin daha büyük kısmı da sonucu siz öğrendikten sonra başlayacaktır. Sonucu öğrendikten sonra artık bu sonuca göre yeni şeyler yapmanız gerekmektedir. Tabii ki sonuç sizin için kötü gelirse yapmanız gerekenlerin sayısı artacaktır ancak sonuçlar iyi gelirse çok fazla değişiklik gerekmeyecektir. Değişikliğin gerekmemesi her şeyi olduğu gibi bırakacağınız anlamına da gelmez. Yakın düzeyinizdeki siteler incelenerek onlarla aranızdaki farkı açmak adına çeşitli çalışmalar yapabilirsiniz.

Site Sıra Bulucu Size Gözlem Şansı Verir

Sitenizin durumunu gözlemlemek adına size yardımcı olacak bir konu ise sitenizin sırasını bulmanıza yardımcı olacak yerlerdir. Bu yerler sizin sitenizin konumunu göstererek size vakit kaybettirmeden bunu sağlayarak sizlere gözlem şansı verir. Çok geride olduğunuzu görürseniz adımlarınızı buna göre atabilirsiniz beklentinizin gerçekleştiğini görürseniz adımlarınızı buna göre atabilirsiniz. Neye göre ve nasıl bir yol haritası çıkaracağınız tamamıyla sizin şu anki durumunuza bağlıdır.

Sıra Bulucu Kullanmak Çok Basittir

Sitenizin yerini tespit etmek için kullanabileceğiniz en faydalı ve kolay şeylerden birisi tabii ki sıra bulucu olacaktır. Kullanması oldukça basittir, sizlere kolaylık sağlamak için tasarlanmış oldukları için sadece sitenizi ve aratmak istediğiniz anahtar kelimeleri girmeniz o alanda sizin sitenizin sırasını anında karşınıza çıkarmak için yeterlidir. Böylece çok hızlı bir şekilde hangi noktada olduğunuzu görebileceksiniz, yerinizi tespit etmenin önemi ekstra konuşulmaya gerek olmayan bir konudur çünkü yerinizi tespit ederek rakiplerinizi tanır ve buna göre hamleler yapabilirsiniz. Rakiplerini geçmek her site için önemlidir.