26 NİSAN 2019

Hamamlar için ısıtma sistemleri

Hamam ısıtma sistemlerinin profesyonel bir ekip tarafından uygulanmasının kurulum maliyetlerini azaltmaya yardımcı olacağı unutulmamalıdır.

Hamamlar için ısıtma sistemleri

Son yıllarda Türk hamamı geleneği genellikle turizm sektörü açısından sunulan bir hizmet haline gelmiştir ve bu nedenle, hamam ısıtma sistemleri popüler hale gelmiştir. Yabancı turistlerin ilgi duymasının yanı sıra, kültürümüzün temizlik olarak önemine vurgu yaparak, sıcak göbek taşı ve turistik hamam tesisi işletmelerinde ve büyük otellerde sağlanan masaj hizmetlerinin inşaat aşamalarında Türk hamamı ve sauna bölümünün planlanmasına neden olmuştur. Hizmet sektöründeki işletmeler; Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından, bu nedenle, tesisler açısından birçok alternatif sunmalıdır. İşletmeler müşterilerine konfor ve lüks sunmalı ve misafirlerini özel hissettirmelidir. Otel dışında Sauna ve spa tesisleri; tesislerindeki zemin alanları genellikle basit ve pratik elektrikli yerden ısıtma sistemleri ile kullanılır.

Yerden ısıtma sistemleri

Banyoların ısıtılması her zaman zor olmuştur. Zemin alanını eski boruların ısıtma sistemlerinde duman veya sıvı akışı ile ısıtırken, elektrik tesisatı ve şilteler ve yerden ısıtma sistemleri artık teknolojinin gelişimi ile uygulanmaktadır. ISITMAX deneyimi ile tesisler elektrikli banyo yerden ısıtma sistemleri ve oluklu taş, arka bölge ve yerden ısıtma elektrik kabloları ile ısıtılır. Buna ek olarak, sensörler ve termostatlar ile sıcaklık derecesi sabitlenebilir. zemin alanı ve sırtlık alanları farklı sıcaklıklarda ayarlanabilir.

Hamam ısıtma sistemleri maliyetli mi?

Maliyet öğeleri tesisin kurulması sırasında önemlidir. Alternatiflere kıyasla, elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin bakım gerektirmemesi, elektrik tüketimini sınırlamak için termostata sahip olması ekonomik sağlamayı mümkün kılar, çünkü yerden ısıtma maliyetleri termostatik sistemlerdir. Hamam ısıtma sistemlerinin profesyonel bir ekip tarafından uygulanmasının kurulum maliyetlerini azaltmaya yardımcı olacağı da unutulmamalıdır.

ISITMAX ile hamamlar için ısıtma sistemleri

ISITMAX; bugüne kadar yerden ısıtma sistemlerine uygulanan yüzlerce  ısıtma projesiyle sektördeki önde gelen firmalardan biri olmuştur. Deneyimli profesyonel ekibi sayesinde, ısıtma proje uygulamalarında keşif ve garanti imkanı sağlayarak müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Üst kalite ISITMAX hizmetlerinden yararlanmak ister misiniz?

Elektrikli Hamam Isıtma ile ilgili detaylı bilgi alın!

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yamaç paraşütü yapan ABD'li turist, kayalıklara düşerek öldü
Yamaç paraşütü yapan ABD'li turist, kayalıklara düşerek öldü
14 gündür aranan Liseli Emel'in denizde cesedi bulundu
14 gündür aranan Liseli Emel'in denizde cesedi bulundu