GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-02-2024 11:55   Güncelleme : 20-02-2024 12:03

Hasan Togar: Hayal ettiğimiz daha çok işimiz, yolumuz var

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi (YRP) Başkan Adayı Hasan Togar, “İlk Günkü Aşkla” sloganıyla çıktığı yolda kırsal mahalleler ve kent merkezinde seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Togar, "Hayal ettiğimiz, daha çok işimiz, daha çok projelerimiz, daha gidecek çok yolumuz var" dedi.

Hasan Togar: Hayal ettiğimiz daha çok işimiz, yolumuz var

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi (YRP) Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmaları kapsamında Çay, 19 Mayıs ve Hamzalı Mahallelerinde esnafları ziyaret etti, vatandaşların taleplerini dinledi.

Başkan Hasan Togar vatandşlarla yaptığı sohbette, “Bizler nereden geldiğimizi unutmadan, bu şehirde bu şehrin insanlarıyla yaşayarak, onların dertleriyle dertlenip mutluluklarına ortak olan bir anlayış sergileyerek, bu doğrultuda gece gündüz çalışmalarımızı sürdürerek bugünlere geldik ve geleceğimiz de yine böyle olacaktır. Çünkü biz biliyoruz ve inanıyoruz ki aşk ile koşan yorulmaz ve bu 10 yılımızı da aşkımıza koşarak geçirdik, azim ve gayretle bize oy versin vermesin kardeşimiz, arkadaşımız, büyüğümüz, dostumuz olarak gördüğümüz her bir vatandaşımızı kucaklamaya gayret ettik. Yine 'İlk Günkü Aşkla' yollardayız ve yine yorulmak bilmiyor ve bilmeyeceğiz. Çünkü bu ilçe için hayal ettiğimiz, daha çok işimiz, daha çok projelerimiz, daha gidecek çok yolumuz var. Sizlerin de desteğiyle inşallah bu yollarda beraber yürümeyi sürdüreceğiz” dedi.