18 OCAK 2020 Cumartesi 20:50
SİYASET
Giriş Tarihi : 15-03-2019 17:31   Güncelleme : 15-03-2019 17:31

Hasan Togar: Meselemiz yarınlarımızdır, iştir, istihdamdır, çocuklardır

Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar Büyüklü mahallesindeki seçim çalışmasında yaptığı konuşmada, "Makamlar ve mevkiler geçici kalıcı olan ilçemizdir. Meselemiz yarınlarımızdır. İştir, istihdamdır, çocuklardır. Yani söz konusu olan yarınlarımızdır" dedi.

Hasan Togar:  Meselemiz yarınlarımızdır, iştir, istihdamdır, çocuklardır

Samsun'un Tekkeköy ilçesi Büyüklü Mahallesi'ne seçim çalışması için berberinde Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile birlikte giden ve büyük bir coşkuyla karşılanan Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, burada yaptıpı konuşmada son 5 yılda gerek devlet yatırımları ve gerekse Tekkeköy Belediyesi olarak hayata geçirilen çalışmalarla ilçenin geliştiğini söyledi.

Konuşmasında "Tekkeköy halkı lafla peynir ekmek gemisinin yürümediğini çok iyi bilir" diyen Togar, "Makamlar ve mevkiler geçici kalıcı olan ilçemizdir. Meselemiz yarınlarımızdır. İştir, istihdamdır, çocuklardır. Yani söz konusu olan yarınlarımızdır. Biz hastaneler, biz fabrikalar, biz projelerden konuşurken bakıyorum da bazıları ne konuşacaklarını, ne yapacaklarını, nerde olduklarını bile bilmiyorlar. Burası Tekkeköy. Burası binlerce yıllık köklü bir tarih, burası emek, burası çabadır. Önümüzdeki beş yıl ilçemiz için altın çağını yaşayacağı dönemdir. Ben seçim vaatlerinden bahsetmiyorum, ben bizzat Cumhurbaşkanımızın ilçemiz için verdiği müjdelerdenbahsediyorum” dedi.

BİZ BİR BEKA MÜCADELESİ VERİYORUZ

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise konuşmasında, “Bizim kalplerimiz bir, gönlümüz bir yolumuz ve yolculuğumuz bir. Ama diğer tarafa bakıyorum ve acı tabloyu siz dahil hep beraber görüyoruz. Biz kırk yıldır bu ülkenin polisini katleden, askerini şehit eden, öğretmenini doktorunu dağa kaçıran, hizmet yapan iş makineleri yıkan yakan parçalayan teröristlerin inlerine girdikçe, onların leşlerini serdikçe, onlara vurdukça ses CHP’den geliyor. Ses İsrail’den geliyor, Pensilvanya’dan geliyor. Ses Londra’dan geliyor. Ne oluyor size. Biz ülkemizi savunuyoruz. Biz Beka mücadelesi veriyoruz. Sizlere ne oluyor. Ama dertleri şu, Türkiye ayağa kalkmasın, Türkiye büyümesin. Türkiye üretmesin. Türkiye güçlü olmasın ki kafasına vurup, elindekileri alalım dertleri var. Büyüklü bunlara 31 Mart’ta bir ders vermeye hazır mısınız?” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA