25 HAZİRAN 2019 Salı 13:43
SİYASET
Giriş Tarihi : 18-03-2019 17:13   Güncelleme : 18-03-2019 17:13

Hasan Togar: Tekkeköy'e yaptıklarımızı dost ve düşman herkes gördü

Tekkeköy Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, pazar esnafi gezisi sırasında yaptığı açıklamada, "Nasıl bir Tekkeköy ortaya çıkardığımızı artık dost ve düşman herkes gördü. Yeni Tekkeköy sizin eserinizdir" dedi.

Hasan Togar: Tekkeköy'e yaptıklarımızı dost ve düşman herkes gördü

Tekkeköy Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, MHP Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural, Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat mensupları ile birlikte pazar esnafı ve vatandaşları ziyaret etti.

TEKKEKÖY’ÜN YARINLARI SÖZ KONUSU
Tekkeköy Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar esnaf ve vatandaşlarla yaptığı sohbette, son 5 yıl  boyunca kimsenin hayal edemeyeceği projeleri hayata geçirdiklerini söyledi ve "Biz el ele, gönül gönüle verince neler yapabileceğimizi herkese gösterdik. Yüreğimizi ortaya koyduk. Emeğimizi ortaya koyduk. Birlikte nasıl bir Tekkeköy ortaya çıkardığımızı artık dost ve düşman herkes gördü. Yeni Tekkeköy sizin eserinizdir. Bu yola birlikte çıktık. Birlikte başardık. Ama herkes de bilsin ki, biz daha yeni başladık. Sizlerin yüzüne bakınca aydınlık yarınlarımızı görüyorum. Ve sizinle aynı davanın neferi olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

BURADA ALINTERİNİN SÖZÜ GEÇER
“Tekkeköylü olmak, bu ilçeyi yaşamak başka bir duygudur" diyen Togar, "Bu ilçe de emeğin sözü geçer. Mücadelenin sözü geçer. Alın terinin sözü geçer. Çalışmanın sözü geçer. İşte bu yüzden burada herkes bilir ki, Tekkeköy kimsenin heveslerine feda edilemez. Tekkeköy Halkının Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile bir bağı var ve bu bağ öyle güçlü ki kimsenin koparmaya gücü yetmez. İşte o yüzden 31 Mart yarınlarımız için büyük bir yol haritasıdır. Liderimiz de, yolumuzda bellidir. Tekkeköy Halkının da yönü bellidir. Hep birlikte çok daha güzel günler bizi bekliyor. Yalanla dolanla yürümez ekmek teknesi. Bazılarının elinde 31 Mart’ta sadece sarıldıkları yalanlar kalacak. Cumhur İttifakı güçlü bir şekilde hedefe doğru yürüyor” şeklinde konuştu. 

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA