SİYASET
Giriş Tarihi : 15-03-2019 17:28   Güncelleme : 15-03-2019 17:28

Hayati Tekin: Halkın talebi yerine gelecek

Millet İttifakı'nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Kışla Mahallesi 4.hat dolmuş derneği ziyaretinde halkın talebinin yerine getirileceğini söyledi.

Hayati Tekin: Halkın talebi yerine gelecek

Millet İttifakı'nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Kışla Mahallesi 4.hat dolmuş derneği üyeleriyle bir araya geldi. Burada dernek yelerin sorunlarını dinleyen Tekin, dolmuşcuların son duraklarını Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kadar 700 metre daha uzatılması taleplerine ilişkin, "Elimde 12 mahalle muhtarının imzaladığı talep belgesi var. Bu talepler tamamen haklıdır. Çünkü hastası var, yaşlısı var, çocuğu var, karı var, kışı var, yağmur var, gecesi var. Onun için başkan seçilmem halinde bu haklı talep yerine getirilecek. Ayrıca tüm halkımızın haklı talepleri de yerine gelecek" dedi.

Tekin konuşmasında, "Atatürk Bulvarı’nın deniz yönündeki yeşil alanların altına katlı otoparklar yaparak tüm ilçe minibüslerinin şehir merkezine girmesi sağlanacak ve bundan sonra Bafra yönünden gelenlere Ondokuzmayıs Üniversitesi Fakülte sapağında in, Çarşamba yönünden gelenlere Belediye evlerinde in, Kavak yönünden gelenlere ise otogarda in denmeyecek. Şehrimizde ulaşım ve ticaret canlanırken şehrine uğradıkları onur kırıcı davranış için de özür dilenmiş olacak bu uygulama yeraltı otoparkları bir yandan yapılırken bir yandan da zemin üstüne minibüs ve dolmuşlar park ederek faaliyete başlamış olacak, şimdiden hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA