GENEL
Giriş Tarihi : 22-10-2019 14:16

İkinci El Araç İçin Kredi Kullanılır mı?

Artık araç sahibi olmak isteyenler taşıt kredisi kullanmak için son derece cazip bir geri ödeme planı sunan kuruluşları tercih ediyor. Böylelikle bütçesini zorlamadan araç kredisi kullanmanın keyfini yaşarken aynı zamanda cazip koşullarda bir araç satın almanın tadını da çıkarabiliyor.

İkinci El Araç İçin Kredi Kullanılır mı?

Artık kendi aracınıza sahip olmanızın vakti geldiyse siz de taşıt kredisi seçeneklerini değerlendirmeye başlamalısınız.  Çok sayıda kişi araç kredisi kullanmak için mutlaka sıfır kilometre bir araç satın almak zorunda olduğunu düşünüyor. Oysa ikinci el araçlar için de rahatlıkla taşıt kredisi kullanılabilir. Siz de ikinci el taşıt kredisini tercih ederek araç sahibi olmanın keyfini rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Bu noktada kredi talebinde bulunabileceğiniz çok sayıda kuruluş karşınıza çıkacak. İşte en dikkatli olmanız gereken aşama da bu! Hangi kuruluştan kredi talebinde bulunacağınızı çok dikkatli seçmelisiniz. 

Çok sayıda kişinin tercihini TEB Cetelem’den yana kullandığını belirtebiliriz. Çünkü tıpkı sıfır kilometre araçlar için sunduğu taşıt kredisi seçenekleri gibi ikinci el taşıt kredisi de cazip geri ödeme planı sunuyor. Böylelikle ikinci el araç satın almak isteyenler rahatlıkla taşıt kredisi kullanabiliyor. 

Taşıt Kredisi Hesaplama Aracını Kullanın

Bununla birlikte taşıt kredisi hesaplama işlemlerinizi de TEB Cetelem internet sitesi üzerinden pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Taşıt kredisi hesaplama aracını kullanmak için herhangi bir prosedürü yerine getirmeniz gerekmiyor. Sadece siteye tıklayarak kredi hesaplama aracı üzerinden ikinci el taşıt kredisi seçeneğini tercih ederek hesaplama işleminizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.  Böylelikle gelir durumunuza uygun bir kredi tutarını talep etme noktasında zorlanmanıza gerek kalmıyor. Hesaplama sonucunu dilerseniz e-posta adresinize gönderebiliyor ya da hemen çıktı alabiliyorsunuz. 

Artık araç sahibi olmak isteyenler taşıt kredisi kullanmak için son derece cazip bir geri ödeme planı sunan kuruluşları tercih ediyor. Böylelikle bütçesini zorlamadan araç kredisi kullanmanın keyfini yaşarken aynı zamanda cazip koşullarda bir araç satın almanın tadını da çıkarabiliyor. Eğer ikinci el araç kredileri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız TEB Cetelem internet sitesine tıklayabilirsiniz. Böylelikle merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını kolaylıkla almış olacaksınız.