21 EYLÜL 2019 Cumartesi 08:13
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-05-2019 15:44

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş personeli uyardı

Samsun'un İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediye personeline yaptığı konuşmada, "Ben dahil herkes görevini eksiksiz yapma gayrettin olacak" uyarısında bulundu.

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş personeli uyardı

Samsun'un İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Derebahçe sosyal tesislerinde belediye personeline iftar verdi. Başkan yardımcıları, belediyede görev yapan müdür, memur ve tüm çalışanların aileleriyle birlikte katıldığı iftar öncesi masaları tek tek dolaşarak çalışanlarla sohbet eden Başkan Demrtaş iftar sonrasında konuşma yaptı.

Konuşmasında, "Karşılıklı saygı ve sevgi önemli sizlerle birlikte belediyemize kurumsal bir kimlik oluşturacağız" diyen Başkan Demirtaş, kendisinin de dahil herkesin görevini eksiksiz yapma gayretinde olacağını söyledi. Belediyenin üzerine düşen birçok sorumlulukları olduğunu belirten Demirtaş, "Karşılıklı anlayış içerisinde bir ve beraber olarak bu sorumlulukları yerine getireceğiz. Kurumları yücelten çalışanlarıdır. Ekmeğin ne anlama geldiğini bilenlerdenim. Sizlerde rızkınızı helal ettirmek için çaba göstermelisiniz. Bir siyasi partinin arka bahçesi olarak değil. Biz namuslu ve dürüst olacağız. Adaletli ve eşit davranacağız. Bende dahil olmak üzere herkes görevini yapacak. Belediye imkanlarını kendi imkanlarımız gibi tasarruflu kullanacağız. Bu duygu ve düşüncelerle katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Nice ramazanları aileleriniz ve sevdiklerinizle geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.
 
Programın sonunda başkan yardımcısı Ramazan Bayraktar, Demirtaş'a personel adına  çiçek takdim etti.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA