İlkadım Belediye Meclisi yılın ilk toplantısını yaptı

İlkadım Belediye 2018 yılının ilk meclis toplantısını, Belediye Başkanı Erdoğan Tok başkanlığında gerçekleştirdi. Meclis açılışında konuşan Başkan Tok, “Yeni yılda da hizmete ara vermeden var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İlkadım Belediye Meclisi yılın ilk toplantısını yaptı
İlkadım Belediye Meclisi yılın ilk toplantısını yaptı cihan

İlkadım Belediye Meclisi, 2018 yılının ilk mesai gününde Gazi Hizmet Binası Meclis salonunda toplandı. Toplantı öncesi meclis üyeleri bir birlerinin yeni yıllarını kutladı. Ardından meclis konuları görüşülerek oylanırken kapalı oylama ile yapılan Denetim Komisyon Üyeleri Seçimi gerçekleştirildi. Denetim Komisyon Üyeliklerine AK Parti Meclis Üyeleri İbrahim Arslan, Ahmet Varol, Erdal Dinç, Kadir Ekiz ve MHP Meclis Üyesi Mustafa Umar seçildi.

“BAŞARILARLA DOLU YILI GERİDE BIRAKTIK”
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mecliste yaptığı konuşmada, 2017 yılının dünya genelinde sahne olduğu kötülüklerin geride kalmasını ve 2018 yılında adaletin ve iyiliğin yılı olmasını diledi ve “Geçtiğimiz yıl İlkadım adına başarılarla dolu bir yıl oldu. Birçok proje ve hizmetlerimizi İlkadımlı kardeşlerimizle buluşturduk. Ama dünya genelinde özellikle Müslüman âlemi büyük ve üzücü olaylara sahne oldu. Türkiye olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülük ettiği dik duruşumuzla dünyanın her yanındaki mazlumların yanında olduk. Yine bu dik duruşla 2018’in barış ve huzur yılı olmasını ve aynı acıların yaşanmamasını Rabbimden temenni ederim” dedi.

İLKADIM’DA HİZMETE ARA YOK
Altın çağını yaşayan İlkadım’da dolu dolu bir yılın geride kaldığını da dile getiren Başkan Tok, “2017 yılını hamd olsun dolu dolu hizmetler ve başarılarla geride bırakmanın mutluluğunu yaşarken, 2018’de de İlkadım’ı Karadeniz’i merkezi yapmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bu yıl yapımı devam eden dev projelerimizden Belediye Hizmet Binamızı ve Karadeniz’in en büyük Cami ve Külliyesi vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Hiç ara vermeden 2018 yılını da hemşerilerimizden aldığımız enerjiyle hizmet yılı yapacağız. 2018’in tüm İlkadımlı kardeşlerime sağlık, huzur ve başarı getirmesini temenni ederim” şeklinde konuştu.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşsizlik rakamları açıklandı
İşsizlik rakamları açıklandı
Şile'de 2 kişi boğuldu, cankurtaranlar 100 kişiyi kurtardı
Şile'de 2 kişi boğuldu, cankurtaranlar 100 kişiyi kurtardı