19 ŞUBAT 2019
Advert
Advert

İlkadım Belediyesi KPSS kursu açtı

İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren İLKEM Eğitim Kurumlarında KPSS Lise ve Ön lisans öğrencileri için kurs açıldı.

İlkadım Belediyesi KPSS kursu açtı

İki yılda bir yapılan Kamu personeli seçme sınavına hazırlık kursu olan KPSS Lise ve Ön lisans öğrencileri için İLKEM Eğitim Kurumlarında hızlandırılmış kurs açıldı. Memur adayları için Yaşardoğu mahallesinde açılan bu kurs ile lise ve ön lisans öğrencileri sınava hazırlanacak.

İlkadım Eğitim Kurumları Koordinatörü İdris Yüce ve öğrencileri İlkadım Belediyesinin eğitim alanındaki hizmetlerinden ötürü duydukları memnuniyeti dile getirmek için  Başkan Erdoğan Tok’u makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

“MEMUR ADAYLARIMIZI KPSS KURSLARIMIZA BEKLİYORUZ”
Memur adaylarına bir çağrıda bulunarak 2018 yılı lise ve ön lisans KPSS Sınavına girecek olan tüm öğrencilerimizi kursumuza bekliyoruz diyen Başkan Erdoğan Tok; "Belediyemiz Türkiye de sosyal belediyecilikte olduğu gibi Eğitim alanında da bir ilke imza atarak Eğitimin her kademesinde hizmet verecek şekilde Kurslar açtı. Bu alandaki eğitimde ihtiyacı giderme noktasında önemli bir çalışma daha icra etti. İşte bunlardan biri de merkezden uzak mahallelerimize hizmet vermek için bu yıl ilk kez Yaşardoğu Mahallemiz dâhil 16 mahalleye hizmet veren Yaşardoğu ilkem Üniversite Hazırlık Kursu (YKS) ve Kamu personel seçme sınavına hazırlık kursu (KPSS) açtık” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan Tok'a İlkadım'da sevgi seli
Başkan Erdoğan Tok'a İlkadım'da sevgi seli
Hasan Togar: Tekkeköy için daha çok çalışacağız
Hasan Togar: Tekkeköy için daha çok çalışacağız